Nintex WorkFlow & Nintex Forms (NINT)

Microsoft Office, SharePoint

NINTEX Forms vytváří interaktivní formuláře určené jak pro mobilní zařízení tak počítače. V rámci tohoto kurzu se zaměříme hlavně na integraci se SharePoint seznamy. Na formuláři lze definovat, která pole mají a nemají být vidět, která uživatel může a nemůže editovat apod.
NINTEX WorkFlow vytváří toky (pracovní postupy, WorkFlow), s nimiž dokážete propojovat jednotlivé listy a dokumentové knihovny; data mezi sebou na základě definovaného klíče aktualizovat, posílat notifikace, schvalovat a z pasivních dat a dokumentů udělat data a dokumenty dynamické.

Privátní školení a termíny na míru

Toto téma je možné zrealizovat pouze jako privátní, a to nejen formou uzavřeného firemního kurzu, ale také jako individuální konzultaci pro jednotlivce.

V případě kurzu na míru je níže uvedená osnova pouze inspirací. Finální obsah vzdělávání, jeho délka i termíny budou přizpůsobeny konkrétním vstupním znalostem, potřebám a cílům účastníků.

Cenovou nabídku vám rádi připravíme na základě vstupů zaslaných e-mailem nebo zadaných prostřednictvím poptávkového formuláře. Cena privátního školení vychází z náročnosti požadované obsahové náplně školení, časového rozsahu a celkového počtu přihlášených osob.

Lokalita, termín kurzu

Kontaktujte nás

Virtuálně se můžete přidat i ke školením ve výše nabízených lokalitách. Do poznámky v objednávce prosím uveďte „Připojím se virtuálně“

Náplň kurzu:

Skrýt detaily
 • NINTEX Forms
  1. Představení nástroje
  2. Navigace a orientace
  3. Vytvoření nového formuláře
  4. Správa existujícího formuláře
  5. Datová pole a možnosti jejich nastavení
  6. Podmínky
  7. Tlačítka
  8. Publikace formuláře
  9. Vývoj a troubleshooting
 • NINTEX WorkFlow
  1. Představení nástroje
  2. Navigace a orientace
  3. Šablony
  4. Vytvoření nového toku
  5. Správa existujícího toku
  6. Podmínky
  7. Akce
  8. Dynamický obsah
  9. Výrazy a funkce
  10. Vývoj a troubleshooting
Předpokládané znalosti:
Znalost práce na PC a s produkty MS Office
Časový rozvrh:
2 dny (9:00hod. - 17:00hod.)