Školení Juniper

NetworkingSpolečnost Juniper Networks je předním poskytovatelem řešení v oblasti aktivních síťových prvků – zejména vysoce výkonné routery, ethernetové switche a bezpečnostní produkty řady SRX. Tato zařízení pracují s operačním systémem Junos, vyvinutým právě společností Juniper Networks.
V nabídce školení naleznete kromě námi vytvořených a velice žádaných praktických workshopů standardně vedených v češtině, také oficiální autorizované kurzy Juniper, které svým zákazníkům zajišťujeme ve spolupráci s naším zahraničním partnerem FastLane. Tato certifikovaná školení Juniper jsou zpravidla zahraničními lektory vedena v anglickém jazyce.

Juniper

Vybrané zákaznické reference

Ministerstvo obrany, Milan N.
Junos Security  ( JSEC)
"Byl jsem nadšený..."
Ministerstvo obrany, Tomáš M.
Junos Security  ( JSEC)
"Skvělý kurz, asi nejlepší lektor, kterého jsem kdy zažil. Výborný učitel a skvělé praktické znalosti. Díky."
Ministerstvo obrany, Marek J.
Junos Security  ( JSEC)
"Z podobných kurzů zatím nejlepší přístup a výklad lektora. Příprava studijních materiálů byla skvělá i pro "začátečníky" jako jsem já."
Ministerstvo obrany, Martin S.
Junos Security  ( JSEC)
"Velice kladně hodnotím připravenost materiálů a lektora! Lektor byl schopen a ochoten řešit problémy vzniklé nejen při vypracovávání labů, ale také pomohl řeši problémy z produkčního prostředí. Byly naplněny všechny požadavky ze strany objednatele a to nad rámec. Oproti jiným je toto školicí středisko o úroveň výše! Děkuji."