Školení MikroTik

NetworkingMikroTik je v současné době jedním z nejpopulárnějších výrobců síťových zařízení, které se využívají pro budování a správu moderních sítí.
Naše školení vám pomůže efektivně pracovat s MikroTik zařízeními a vytvořit rychlé a spolehlivé sítě. Nabízíme kurzy pro všechny úrovně znalostí - od začátečníků po pokročilé uživatele. Naučíte se nastavovat, spravovat a optimalizovat vaši síť, včetně pokročilých funkcí, jako jsou bezdrátové sítě, firewally a VPN připojení.

MikroTik

Ministerstvo vnitra, Václav V.
MikroTik - základní kurz ( MT1)
"Velmi dobře vystavěné školení, lektor se skvěle přizpůsobil potřebám a požadavkům jednotlivých studentů. Velmi rychle uteklo, vydržet by se dalo poslouchat a hrát si s tím i mnohem déle. :) Ještě že organizujete i návazné školení."
HP TRONIC Zlín, spol. s r.o., Pavel S.
MikroTik - pokročilý kurz ( MT2)
"S kurzem jsem vzhledem k omezenému času spokojený a probraná látka adekvátní."
InvaSys a.s., Zora M.
MikroTik - základní kurz ( MT1)
"Chtela bych vyzdvihnout nejen skoleni samotne, ale i zazemi a veskerou peci ze strany zamestnancu ICT"
ALPS Electric Czech, s.r.o., Tomáš F.
MikroTik - pokročilý kurz ( MT2)
"Školení bylo nad moje očekávání."
STAREZ - SPORT, a.s., Igor L.
MikroTik - základní kurz ( MT1)
"Určitě půjdu na další školení :)"
Město Rumburk, Jiří J.
"Zábavné"
Město Rumburk, Petr K.
"Celková spokojenost."
Bohuslav Ludvík, Marek V.
"Super školení děkujeme."