Školení Synology

NetworkingSpolečnost Synology, založená v roce 2000, se může pochlubit více než šesti miliony instalací svých produktů, stovkami prodejních partnerů a šesti pobočkami po celém světě. Společnost Synology umožňuje jedinečným způsobem každé firmě spravovat, zabezpečit a chránit svoje data všude, kde je potřeba přístup, od jednotky flash přes disk až po několik cloudových architektur – v míře potřebné ke zvládnutí exponenciálního nárůstu objemu dat v digitálním světě.

Synology

Modulární a flexibilní "Vzdělávací a certifikační program" - SIT (Synology Intensive Trainings) obsahuje moduly pro systémové domy, integrátory, prodejce, IT konzultanty a firemní uživatele ale také moduly pro koncové uživatele (Synology Fundamentals Training).

Program SIT nabízí oficiální Synology školení, během kterých vás profesionální certifikovaní trenéři naučí, jak získat ze zařízení Synology NAS maximum. Pro resellery, prodejce, IT konzultanty a systémové integrátory jsou připraveny dvoudenní intenzivní SIT modulové tréninky DSM Architect, Backup Architect a Productivity Architect s možností certifikace. Čtyřhodinový kurz Základy používání Synology NAS pak ocení především domácí uživatelé či administrátoři menších firem, kurz je rovněž vhodný jako příprava na ostatní SIT tréninky. Kurzy jsou pořádány v českém a anglickém jazyce a probíhají hybridní formou, tzn. souběžně online i prezenčně, dle zájmu jednotlivých účastníků.

Všechny kurzy DSM, Backup a Productivity Architect jsou zakončeny oficiální certifikací firmy Synology. Tento 45minutový test se provádí ihned po skončení tréninku a výsledky jsou účastníkům sděleny ihned po jeho dokončení. Všichni účastníci, kteří certifikační test úspěšně absolvují, obdrží oficiální certifikát s logem Synology.

ASBIS CZ, spol. s r.o., Alan S.
Synology Surveillance Architect ( SIT4)
"Školení bylo perfektní. Podrobně jsme probrali a vyzkoušeli si všechny funkce a jak co správně nastavit. A získali jsme znalosti správně navrhnout nejvhodnější řešení pro zákazníka."
Milan Klíma, Milan K.
Základy používání Synology NAS ( SYN1CZ)
"Kurz mě velmi příjemně překvapil. Informace, jenž jsem získal jsou pro mě potřebné a důležité. Jsem přesvědčen, se obdobných kurzů opět zucastnim. Celkově to hodnotím 1* a pochvala pro přednášejícího "
Miroslav Novotný, Miroslav N.
Základy používání Synology NAS ( SYN1CZ)
"Děkuji za školení, vůbec nemám co vytknout. Menší skupina dala mnohem lepší individuální možnosti, takže jsem velmi spokojený. Přístup a srozumitelnost lektora byla vynikající a je to člověk, na správném místě. Rád se podívám po nějakém dalším tématu a uvidíme co dál. "
eD system a.s., Jaromír Č.
Synology Backup Architect  ( SIT2)
"Vůbec nemám co bych tomuto školení vytknul. Snad jen nestandardní formát offline/online, na což nejsem zvyklí :)"
A&T CONSULT s. r. o., Jozef R.
Základy používání Synology NAS ( SYN1CZ)
"Školenie bolo pre mňa prínosom. Splnilo svoj účel a cieľ. Dokonca aj čas školenia bol vyhovujúci. "