Školení 3D Grafika

Grafika3D grafika neboli trojrozměrná grafika je v počítačové terminologii označována speciální část počítačové grafiky, ve které se pracuje s trojrozměrnými objekty. Nabízíme kurzy 3D grafiky zaměřené na produkty Rhinoceros, AutoCAD nebo 3ds Max, díky nimž proniknete do světa 3D.Školit vás budou profesionální lektoři, kteří se specializují na 3D grafiku, se kterou mají mnohaleté zkušenosti.

3D Grafika

Vybrané zákaznické reference

Středisko volného času Domeček Valašské , David H.
Blender - úvod do 3D ( BLR)
"Profesionální přístup, okamžitá pomoc s problémy"
Střední technická a ekonomická škola, Olomoucká, příspěvková organizace, Irena Š.
Blender - úvod do 3D ( BLR)
"Vše moc SUPER"
Česká zemědělská univerzita v Praze, Josef P.
Blender - úvod do 3D ( BLR)
"Skoleni se mi velmi libilo. Ackoliv nastroj ve finalne asi nebude v mem zivote hrat vyznamnou roli, je vyborne, ze jsem se s nim mohl seznamit. Vyucujici byl velmi empaticky a vse bylo perfektne pripraveno. Dekuji Josef P. "
Česká zemědělská univerzita v Praze, Jiří B.
Blender - úvod do 3D ( BLR)
"Školení pro mě bylo snadno pochopitelné a splnilo přesně to, co jsem od něj očekával. Velmi kvituji odborné znalosti a zkušenosti lektora a praktické příklady, které se v průběhu zpracovávaly."
Česká zemědělská univerzita v Praze, Jakub K.
Blender - úvod do 3D ( BLR)
"Nejlepší by bylo, kdyby byly dva dny školení a pak ten poslední den další týden. Aby člověk měl čas se na to podívat zkusit si atd. Protože i když je lektor ochotný, tak člověk nemá dotazy když si to sám podrobněji nezkusí. Pro někoho kdo to má poprvé, tak mít kurz nahraný a přístupný alespoň třeba měsíc, by bylo fajn."