Školení CompTIA

Specializovaná školeníCompTIA je neziskové sdružení zajišťující IT vzdělávací programy a s nimi související celosvětově uznávané certifikace. CompTIA certifikace jsou platformě nezávislé a jsou vyvinuty za podpory předních IT firem a organizací a prověřeny experty z reálné praxe po celém světě. Certifikace CompTIA lze použít jako odrazový můstek pro pokročilejší certifikace některých výrobců SW/HW.
ICT Pro, jakožto CompTIA Authorized Partner poskytuje přípravná školení na certifikační zkoušky CompTIA A+, Network+, Linux+, Security+ a mnohé další. Každý posluchač ke kurzu obdrží autorizované CompTIA studijní materiály včetně voucheru opravňujícího absolvovat zdarma příslušnou certifikační zkoušku.

CompTIA

ComA