Jediná volná cesta k dobré náladě, pokud jste ji ztratili, je zvesela se posadit a jednat a mluvit tak, jako byste už dobrou náladu měli. (James William)

VirtualPro

ICT virtualPro kurzy nabízí živou interakci mezi účastníky a lektorem, při níž je možné řešit individuální situace a problémy jednotlivých účastníků, a to s ohledem na maximální aktuálnost obsahu.

Klasické videokurzy či webináře umožňují sledování lektora či obsahu školení přes online media. Můžete sledovat, jak lektor programuje, dělá kontingenční tabulky nebo učí prezentační dovednosti. Můžete se dotazovat a získat odpovědi na své otázky. V ICT virtualPro kurzech ale nejen že lektor vidí práci svých účastníků, ale může přímo zasahovat do jejich práce a pomáhat jim pomocí myši a klávesnice přímo na jejich obrazovce.

Nepotřebujete nic než Váš osobní počítač, připojení na internet a mikrofon, případně i sluchátka. U technicky náročnějších kurzů nepotřebujete ani aplikaci, na kterou se budete školit. Jednoduše se pomocí prohlížeče připojíte k nám do našeho jednotného školicího prostředí.

V rámci Záruky získaných znalostí mají absolventi ICT virtualPro kurzů možnost v budoucnu bezplatně navštívit i klasický prezenční kurz.

ICT virtualPro kurzy nabízíme v těchto variantách:

• Otevřené kurzy
    Dají se objednat přímo v detailu daného školení. V sekci Lokalita, Termín vyberete VirtualPro, případně napište do Poznámky “Připojím se virtuálně” při přihlašování se do kurzu v Brně nebo v Praze.

• Uzavřená firemní školení a individuální kurzy pro jednotlivce
    Rádi vám uspořádáme virtuální školení s lektorem na míru pro váš pracovní kolektiv.