Školení Fortinet

NetworkingSpolečnost Fortinet je předním poskytovatelem zabezpečení pro sektor enterprise, SMB a vládní organizace po celém světě. Architektura Fortinet Security Fabric dokáže zajistit bezpečnost bez kompromisů a řešit tak nejkritičtější bezpečnostní výzvy, ať už v síťových, aplikačních, cloudových nebo mobilních prostředích. Společnost Fortinet je dle statistik z roku 2022 na prvním místě v počtu dodaných bezpečnostních zařízení na celém světě.

V nabídce školení naleznete kurz zaměřený na nasazení a správu FortiGate firewallu. Kurzy jsou vedeny profesionály, kteří denně tyto technologie spravují a školení jsou tak prokládána praktickými radami a zkušenostmi, se kterými se setkáte v ostrém provozu a které běžně v příručkách nenajdete.

Fortinet

CCI Czech Republic s.r.o., Ctibor K.
FortiGate - konfigurace a správa firewallu ( FORTI1)
"Skoleni super, jen ta virtualizace zlobila a zpomalovala vyuku. ;)"