Školení Mile2

BezpečnostMile2 je celosvětově uznávanou autoritou v oblasti Cyber Security. Společnost mile2 zastřešuje bezpečnostní certifikace a školení v oblastech jako jsou penetrační testování, obecná bezpečnost, tvorba bezpečných webových aplikací apod.
V nabídce našich kurzů naleznete školení, která Vás připraví k získání některé z certifikací CPTE - Certified Penetration Testing Engineer, CPEH - Certified Professional Ethical Hacker, CISSO - Certified Information Systems Security Officer, CSWAE Certified Secure Web Application Engineer, CDFE - Certified Digital Forensics Examiner a mnohých dalších.
Tato školení jsou pořádáná ve spolupráci s naším zahraničním partnerem Compendium Education Center a jsou zahraničními lektory vedena v anglickém jazyce.

Mile2