Junos Routing Essentials (JRE)

Networking, Juniper

Školení Junos Security (JSEC) je pořádáné ve spolupráci s naším zahraničním partnerem Fast Lane a je standardně vedeno v anglickém jazyce formou FLEX výuky. V případě požadavku na firemní školení pro větší skupinu posluchačů je možné zajistit standardní Instructor-Led Classroom výuku.
This one-day classroom based course provides students with foundational routing knowledge and configuration examples, and includes an overview of general routing concepts, routing policy, and firewall filters. Through demonstrations and hands-on labs, students will gain experience in configuring and monitoring the Junos OS and monitoring basic device operations. This course uses Juniper Networks SRX Series Services Gateways for the hands-on component, but the lab environment does not preclude the course from being applicable to other Juniper hardware platforms running the Junos OS.

Privátní školení a termíny na míru

Toto téma je možné zrealizovat pouze jako privátní, a to nejen formou uzavřeného firemního kurzu, ale také jako individuální konzultaci pro jednotlivce.

V případě kurzu na míru je níže uvedená osnova pouze inspirací. Finální obsah vzdělávání, jeho délka i termíny budou přizpůsobeny konkrétním vstupním znalostem, potřebám a cílům účastníků.

Cenovou nabídku vám rádi připravíme na základě vstupů zaslaných e-mailem nebo zadaných prostřednictvím poptávkového formuláře. Cena privátního školení vychází z náročnosti požadované obsahové náplně školení, časového rozsahu a celkového počtu přihlášených osob.

Lokalita, termín kurzu

Kontaktujte nás

Virtuálně se můžete přidat i ke školením ve výše nabízených lokalitách. Do poznámky v objednávce prosím uveďte „Připojím se virtuálně“

Náplň kurzu:

Skrýt detaily
 • Chapter 1: Course Introduction
 • Chapter 2: Routing Fundamentals
  1. Routing Concepts: Overview of Routing
  2. Routing Concepts: The Routing Table
  3. Routing Concepts: Routing Instances
  4. Static Routing
  5. Dynamic Routing
  6. Lab 1: Routing Fundamentals
 • Chapter 3: Routing Policy
  1. Routing Policy Overview
  2. Case Study: Routing Policy
  3. Lab 2: Routing Policy
 • Chapter 4: Firewall Filters
  1. Firewall Filters Overview
  2. Case Study: Firewall Filters
  3. Unicast Reverse-Path-Forwarding Checks
  4. Lab 3: Firewall Filters
 • Appendix A: Class of Service
  1. CoS Overview
  2. Traffic Classification
  3. Traffic Queuing
  4. Traffic Scheduling
  5. Case Study: CoS
  6. Lab 4: Class of Service (Optional)
Předpokládané znalosti:
Students should have basic networking knowledge and an understanding of the Open Systems Interconnection (OSI) reference model and the TCP/IP protocol suite. Students should also attend the Introduction to the Junos Operating System (IJOS) course prior to attending this class.
Doporučený předchozí kurz:
Introduction to the Junos Operating System (IJOS)
Doporučený následný kurz:
Juniper Junos Intermediate Routing (JIR)
Časový rozvrh:
1 den (9:00hod. - 17:00hod.)
Cena za osobu:
12 500,00 Kč (15 125,00 Kč včetně 21% DPH)
Vzdělávací partner:
Fast Lane
Jazyk:
English