Etický hacking – příklady hackerských útoků (ICTWS35)
Specializovaná školení, Webináře
Jak nejlépe chránit své systémy před útoky hackerů? Máme pro vás odpověď.
Chcete-li porazit hackera, musíte myslet jako hacker!
Peter Gubarevich, zkušený odborník a certifikovaný školitel CEH, vás bude provádět příklady hackerských útoků v reálném životě, ukáže a prodiskutuje s vámi účinná protiopatření. Ve druhé části vám vysvětlí, jak byste mohli pokročit ve svých znalostech a vytěžit maximum z účasti na nejnovějším kurzu Certified Ethical Hacker (CEHv12) a jakou hodnotu má certifikace CEH.
Důležitá informace: Tento webinář bude pouze
v angličtině!
Webinář již proběhl
Děkujeme všem účastníkům za zájem. Pokud bude záznam webináře určen ke zveřejnění, najdete jej po dokončení zpracování na našem portálu s videoobsahem.
Náplň kurzu:
Skrýt detaily
-
Příklady reálných hackerských útoků a protiopatření
-
Co můžete očekávat v nejnovější verzi oficiálního kurzu EC-Council: Certified Ethical Hacker (CEH) v.12
-
Jaké výhody a přínosy budete mít, když získáte certifikát CEH od EC-Council?
-
Doporučený následný kurz:
-
EC-Council Certified Ethical Hacker v13 ELITE (CEH)
-
Časový rozvrh:
-
1 den (9:00-17:00)
-
Cena za osobu:
-
,00 Kč ( ,00 Kč včetně 21% DPH)
-
Jazyk:
-
English
Ukázka prostředí a výuky
Potřebuji si na prezenční IT kurz přinést vlastní počítač?Naše učebny jsou kompletně vybavené, takže vlastní notebook nepotřebujete. Na místě na vás čeká připravený počítač se vším potřebným hardwarem a softwarem pro dané školení.