Etický hacking - příklady hackerských útoků (ICTWS35)

Specializovaná školení, Webináře

Jak nejlépe chránit své systémy před útoky hackerů? Máme odpověď.

Chcete-li porazit hackera, musíte myslet jako hacker!

Peter Gubarevich, certifikovaný školitel, vás bude provádět příklady hackerských útoků v reálném životě, ukáže a prodiskutuje s vámi účinná protiopatření. Ve druhé části vám vysvětlí, jak byste mohli pokročit a těžit z účasti na nejnovějším kurzu Certified Ethical Hacker (CEHv12) a jakou hodnotu má certifikace CEH.

Důležitá informace: Tento webinář bude pouze v angličtině!

Webinář je otevřený pro všechny ZDARMA!

Kdy?

Ve středu, 29. května 2024, od 11:00 do 12:00

Kde?

ONLINE (Pokyny k připojení obdržíte na základě registrace.)

Registrace:

Bezplatná registrace je otevřena všem do 28.5.2024. Neváhejte se zaregistrovat a získejte základní informace jak chránit své systémy před útokem hackerů.

>>> Zaregistrujte se pomocí tohoto odkazu <<

POZOR! Tento webinář pořádáme ve spolupráci s naší partnerskou firmou NH Prague Knowledge Centers, která je hlavním organizátorem této naší společné akce. Registrace je proto v tomto případě směrována na jejich přihlašovací formulář (tj. mimo standardní přihlašovací portál ICT Pro).

• Příklady reálných hackerských útoků a protiopatření
  • Co můžete očekávat v nejnovější verzi certifikátu EC-Council Certified Ethical Hacker
  • Jaké výhody budete mít, až získáte certifikát CEH?
  • Prostor pro vaše dotazy
Doporučený následný kurz:
Certified Ethical Hacker (CEH)
1 den (9:00hod. - 17:00hod.)
,00 Kč ( ,00 Kč včetně 21% DPH)
Jazyk: