Školení PRINCE2

ICT ManagementPRINCE2® je metodika projektového řízení. Vznikla na podnět britské vlády a je v současnosti využívána jak ve veřejném, tak i soukromém sektoru. Mezi hlavní výhody je považována její flexibilita, ucelenost, jasně definované role a struktury a pokrytí celého životního cyklu projektu.
Kurzy na této stránce jsou garantovány firmou Focus People, ATO společnosti AXELOS Limited. PRINCE2® a ITIL® jsou registrované obchodní známky AXELOS Limited. Všechna práva vyhrazena.

PRINCE2

Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost, Petra H.
PRINCE2® 5th Edition Foundation ( PRNC1)
"PRINCE2 Strukturovaný, srozumitelný výklad. Lektor velmi dobře přednášel, na doplňující dotazy reagoval ochotně, uměl vše jasně vysvětlit. Kurs byl dobře rozvržený."
Wistron InfoComm (Czech), s.r.o., Václav B.
PRINCE2® 5th Edition Practitioner ( PRNC2)
"Srozumitelný výklad ze kterého budu čerpat do praxe, dobrá organizace. Nejvíce mne zaujala organizační struktura a nastavování projektů "
Wistron InfoComm (Czech), s.r.o., Luboš V.
PRINCE2® 5th Edition Practitioner ( PRNC2)
"Celkový dojem je pozitivní, žádné výtky k lektorovi - vše dobře vysvětleno na praktických příkladech"
Rieter CZ s.r.o., Lukáš P.
PRINCE2® 5th Edition Foundation ( PRNC1)
"Efektivní školení, získal jsem ucelený přehled o řízení projektu."
HP TRONIC Zlín, spol. s r.o., Jiří H.
PRINCE2® 5th Edition Foundation ( PRNC1)
"Celkový dojem pozitivní. Oceňuji profesionální vedení kurzu."