Síla myšlenky je neviditelná jako semeno, ze kterého vyroste obrovský strom. Je však příčinou viditelných změn v životě člověka. (L.N.Tolstoj)

COVID19 – Informace pro účastníky kurzů realizovaných v našich učebnách

Zveřejněno: 12. 05. 2020
Kategorie: ICT Pro

Vážení obchodní přátelé,

situace spojená s aktuální epidemiologickou situací se denně vyvíjí. Níže uvedené nemusí za pár dní platit, nicméně k 22. 11. 2021 platí dle usnesení vlády pro pořádání prezenčních školení následující:

1. Po celou dobu konání školení je nutné nosit respirátory.
  2. Na akci mohou být přítomné osoby, které nevykazují klinické příznaky onemocnění covid 19 a které splňují některou z podmínek stanovenou aktuálním vládním nařízením:
    • ukončené očkování
    • prodělané onemocnění C19 v předchozích 180 dnech

Jakým způsobem budou dodržena bezpečnostní opatření?

1. Dbáme na to, aby se ve společných prostorách současně nevyskytovalo větší množství osob.
  2. U vstupu do prostor je k dispozici desinfekce rukou.
  3. Po skončení kurzů probíhá desinfekce učeben a počítačové techniky.
  4. Oběd i občerstvení jsou účastníkům poskytovány za dodržení všech doporučených norem.

Potřebujete na školení, ale Vaše firemní pravidla prozatím zakazují možnost účasti na kurzu v externích prostorách?

Ke klasickému školení v Brně nebo v Praze se můžete připojit odkudkoliv. Do kolonky Další požadavky v objednávce prosím uveďte „Připojím se virtuálně“.

Naše učebny jsou vybaveny kvalitní audiotechnikou, která vám umožní být aktivním účastníkem školení i v případě, že jste připojeni virtuálně. O nic kromě naší kávy nepřijdete. Můžete se dokonce aktivně zapojovat do případné diskuze mezi lektorem a účastníky, kteří se nachází v učebně.

Nemusíte nic instalovat na svém PC. Virtuální laby jsou dostupné online.

V případě jakýchkoliv dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Těšíme se na Vás.
Tým ICT Pro