Microsoft 365 Copilot – základní přehled a praktické využití (ICTWS34)

Specializovaná školení, Webináře

Připojte se k nám na webinář o Microsoft 365 Copilot! Objevte potenciál tohoto revolučního nástroje umělé inteligence a získejte užitečné informace od zkušených odborníků na produkty Microsoft i AI. Dozvíte se, co Microsoft 365 Copilot je, jaké přináší možnosti pro Vaši organizaci a jaké jsou podmínky jeho licencování. Ukážeme Vám reálné scénáře využití s praktickými příklady a zodpovíme veškeré Vaše dotazy. Nechte si poradit, jak tento nástroj efektivně zavést a využít ve Vaší organizaci. Těšíme se na Vás!

Webinář je otevřený pro všechny ZDARMA!

Kdy?

Ve středu, 24. dubna 2024, od 14:00 do 14:45

Kde?

ONLINE (Pokyny k připojení obdržíte na základě registrace.)

Registrace:

Bezplatná registrace je otevřena všem do 23.4.2024. Neváhejte se zaregistrovat a získejte základní informace o vašem potenciálním parťákovi s umělou inteligencí od Microsoftu.

>>> Zaregistrujte se pomocí tohoto odkazu <<

POZOR! Tento webinář pořádáme ve spolupráci s naší partnerskou firmou ARTEX informační systémy, která je hlavním organizátorem této naší společné akce. Registrace je proto v tomto případě směrována na jejich přihlašovací formulář (tj. mimo standardní přihlašovací portál ICT Pro).

Z webináře bude pořízen záznam, na který vám rádi zašleme odkaz po jeho skončení. Máte-li o webinář zájem, ale termín vám nevyhovuje, prosíme I tak o registraci. Na vámi zaregistrovaný e-mail následně zašleme odkaz na záznam webináře.

• Microsoft 365 Copilot - základní popis produktu a jeho širokých možností
  • Scénáře využití Copilotu a praktické ukázky aplikace této umělé inteligence
  • Možnosti pořízení Microsoft Copilotu a podmínky licencování
  • Doporučení při zavádění Microsoft Copilotu ve vaší organizaci
  • Prostor pro vaše dotazy
Doporučený následný kurz:
Copilot – váš AI parťák nejen v Microsoft 365 (AI1)
1 den (14:00hod. - 14:45hod.)
,00 Kč ( ,00 Kč včetně 21% DPH)
Vzdělávací partner:
ARTEX informační systémy spol. s r.o.
Jazyk:
Česky

LEKTOR

Lukáš Křovák

Lukáš Křovák je zkušeným konzultantem a odborníkem v oblasti technologií firmy Microsoft. Specializuje se nejen na produkty z řady Microsoft 365 a jejich licencování, ale I různé nástroje umělé inteligence včetně Microsoft Copilot.

Lukáš je nyní v pozici Ředitele obchodu firmy ARTEX informační systémy, která se dlouhodobě specializuje na produkty společnosti Microsoft, u kterých si neustále udržuje aktuální know-how a buduje hlubší znalosti, na základě nejnovějších trendů v této oblasti IT.