Školení OOA, UML

ProgramováníVyberte si z naší široké nabídky výukových kurzů v této kategorii:

OOA, UML

Univerzita Karlova, Jitka J.
Základy UML modelování v prostředí Enterprise Architect ( UML1)
"Školení bylo zaměřeno na praktické použití, získala jsem větší jistotu v tom, co dělám. Vzhledem k tomu, že školitel je i vývojářem, bylo pozitivní poznat i tento úhel pohledu."
Michal Novák, Michal N.
Základy UML modelování v prostředí Enterprise Architect ( UML1)
"Objektové modelování software je o způsobu myšlení a pohledu na realitu. Kromě výkladu a příkladů probíhala přínosná diskuze k přístupu k modelování, odpovědi na dotazy a praktické doporučení volby diagramů pro praxi. Děkuji."
Česká správa sociálního zabezpečení, Iva V.
Základy UML modelování v prostředí Enterprise Architect ( UML1)
"Pěkně vedené příklady, jeden s vlastním vypracování druhý řízený, to mi dalo nejvíce. "
Česká správa sociálního zabezpečení, František M.
Základy UML modelování v prostředí Enterprise Architect ( UML1)
"Školitel se ochotně individuálně věnoval klientům."
ERA a.s., Libor M.
Základy UML modelování v prostředí Enterprise Architect ( UML1)
"Odbornost školitele na výborné úrovni. Nic bych neměnil. Děkuji."
ERA a.s., Jan D.
Základy UML modelování v prostředí Enterprise Architect ( UML1)
"Můj celkový dojem ze školení Základy UML modelování v prostředí Enterprise Architect (UML1) je velice pozitivní, a to především díky fundovanosti lektora v teoretické i praktické rovině. Ad co změnit – v tomto konkrétním případě, mě žádné konkrétní změny nenapadají. Ad co chybělo – video záznam školení, kde by se bylo možné vracet k probíraným tématům, a to především postupům prováděným na příkladech v EA. Ad nejvíce zaujalo – zda a jak probíraná témata přenést do každodenní praxe. Ad přínos – aplikace teorie na praktickém příkladu."
ČEZ, a. s., Jan H.
Základy UML modelování v prostředí Enterprise Architect ( UML1)
"Mnoho příkladů z praxe, na začátku jsme si řekli, co bychom potřebovali probrat. Příjemné místo, dobré jídlo."
ABIA CZ services s.r.o., Veronika S.
Základy UML modelování v prostředí Enterprise Architect ( UML1)
"Splnilo očekávání, dozvěděla jsem co je UML a snad pochopila o co jde :-). Rozhodně jsem se nenudila a bylo to velmi zajímavé."
ABIA CZ services s.r.o., Dita K.
Základy UML modelování v prostředí Enterprise Architect ( UML1)
"školení splnilo mé očekávání, ukázalo základy UML a praktické využití, rychlé reakce na dotazy"
ABIA CZ services s.r.o., Radomír M.
Základy UML modelování v prostředí Enterprise Architect ( UML1)
"Rozsah informací pro potřeby mého očekávání bylo dostatečné, oceňuji praktické procvičování a interakci s prezentujícím při řešení dílčích dotazů"
SECTOR 31 s.r.o., Pavel D.
"Bylo to super!!! :)"
SECTOR 31 s.r.o., Martin H.
PHP - objektově orientované programování ( PHPO)
"Skvěle vysvětleno OOP v PHP."
RETIA, a.s., David F.
Základy UML modelování v prostředí Enterprise Architect ( UML1)
"Prinosem je ziskani zakladniho prehledu do problematiky UML, pochopeni souvislosti, prakticke pouziti z praxe."
Home Credit International a.s., Lukáš Č.
Základy UML modelování v prostředí Enterprise Architect ( UML1)
"Vzhľadom k tomu, že sme boli na kurze len 2 účastníci, bol kurz vo veľmi príjemnej a uvoľnenej atmosfére. Lektor bol ochotný prispôsobiť obsah kurzu podľa našich znalostí a následných podnetov."
Foxconn Technology CZ s.r.o., Jan V.
PHP - objektově orientované programování ( PHPO)
"Školení bylo super. Všechna data lze skvěle využít. Byly použity dobré příklady. Děkuji mnohokrát."