Školení Apple

Specializovaná školeníVyberte si z naší široké nabídky výukových kurzů v této kategorii:

Apple

Filip Gajniak, Filip G.
Vývoj Apple iOS aplikací v jazyce Swift ( SWIFT1)
"Kurz byl hezky stavený, splnilo to očekávaní. Určitě doporučuji. "
TIPSPORT a.s., Nikolay M.
Vývoj iOS aplikací pomocí SwiftUI & Combine ( SWIFT3)
"Osobne se mi velmi libil pristup skolitele Jana Katlouna k problematice projektu, na kterem pracujeme v soucasne dobe ve firme. Skolitelovi se podarilo pripravit projekty/priklady tak, ze vynos ze skoleni pujde pouzit primo. Za me skoleni bylo vybrone, jen bych byl rad, kdybychom sli vice do hloubky SwiftUI."
XT-Card a.s., Michael J.
Vývoj Apple iOS aplikací v jazyce Swift ( SWIFT1)
"Spokojenost s lektorem a s celým školením. "
Helix International s.r.o., Jakub H.
Vývoj Apple iOS aplikací v jazyce Swift ( SWIFT1)
"Skvělý kurz, lektor naprostý profesionál"
Samohyb s.r.o., Petr Ž.
Vývoj Apple iOS aplikací v jazyce Swift ( SWIFT1)
"Vyuka byla skvela, dosalo se mi zakladnich vedomosti, ktere jsem ocekaval. Vynikajici pristup lektora jak probirane latce tak i k nam."
František Varadzin, František V.
Vývoj Apple iOS aplikací v jazyce Swift ( SWIFT1)
"Kurz bol vyborny a naplnil moje ocakavania. Lektor bol vyborne pripraveny a ovlada do hlbky problematiku programovania v jazyku SWIFT. Rad pridem na dalsi SWIFT kurz. "
Mautilus, s.r.o., Roman H.
Vývoj Apple iOS aplikací v jazyce Swift ( SWIFT1)
"Dobra uroven, pro absolutni zacatecniky muze byt asi narocnejsi protoze osnova je obsahla, ale myslim ze dava dobre zaklady kam se dal rozvijet. Za sebe jsem s kurzem spokojeny. Libi se mi ze lektor se Swiftem pracuje a neni to jen "skolitel" bez zkusenosti z praxe. "
Mautilus, s.r.o., Vladislav Š.
Vývoj Apple iOS aplikací v jazyce Swift ( SWIFT1)
"Látka byla podaná srozumitelně a všechny nejasnosti Jakub dovysvětlil. Bylo nás poměrně málo, což zkrátilo čas potřebný na individuální vysvětlování. Jakub byl schopný držet tempo natolik aby se zkusešenější nenudili a současně méně zkušení neztráceli."
Skype Czech Republic s.r.o., Catalin M.
Vývoj Apple iOS aplikací v jazyce Swift ( SWIFT1)
"I wanted to go into more details since I already had Swift experience. But the whole course was a good refresher. Thanks Jakub!"
Skype Czech Republic s.r.o., Jane G.
Vývoj Apple iOS aplikací v jazyce Swift ( SWIFT1)
"I had a bit different expectation for the course. Although it was really good for the beginner in general, it might have been a bit easy for people with development background. But in the end I'm happy I had this course )"
Československá obchodní banka, a. s., Petr S.
Vývoj Apple iOS aplikací v jazyce Swift ( SWIFT1)
"Z kurzu jsem velmi nadšený. Jelikož jsem totální začátečník, pomohl mi to pochopit spousty základních věcí, díky kterým se můžu postupně samovzdělávat a už budu vědět co jak kde a proč...:) Lektorovi tímto velmi děkuji!"
Hönigsberg & Düvel Datentechnik Czech s.r.o., Klára K.
Vývoj Apple iOS aplikací v jazyce Swift ( SWIFT1)
"Velmi spokojena, velmi dobry interaktivni prisup. Odpovezeny vsechny me dotazy"
Master Internet, s.r.o., Jiří M.
Vývoj Apple iOS aplikací v jazyce Swift ( SWIFT1)
"Kurz mi přinesl základní znalosti týkající se programování a naučil mě logiku jazyku swift. Lektor byl připraven a měl příjemné vystupování celkově jsem velice spokojen."
Master Internet, s.r.o., Lukáš T.
Vývoj Apple iOS aplikací v jazyce Swift ( SWIFT1)
"Školení mi přineslo spoustu nových znalostí o jazyku Swift a celkovém vývoji aplikací pro iOS."