Školení 3D Grafika

Grafika3D grafika neboli trojrozměrná grafika je v počítačové terminologii označována speciální část počítačové grafiky, ve které se pracuje s trojrozměrnými objekty. Nabízíme kurzy 3D grafiky zaměřené na produkty Rhinoceros, AutoCAD nebo 3ds Max, díky nimž proniknete do světa 3D.Školit vás budou profesionální lektoři, kteří se specializují na 3D grafiku, se kterou mají mnohaleté zkušenosti.

3D Grafika

Attila Zinčak, Attila Z.
Blender - úvod do 3D ( BLR)
"Bylo skvělé, že lektor dbal na naše individuální potřeby - i díky tomu, že nás bylo na kurzu málo (5 lidí). Mám pocit, že jsem získal velké penzum znalostí do začátku. Lektor byl naprosto úžasný; vše vysvětlil. A co nevěděl, si hned do druhého dne zjistil (což je normální, nelze vědět všechno - navíc nevěděl jen odpovědi na vlastně velice složité otázky týkající se funkcí blenderu). Taktéž velmi oceňuji přítomnost snacků v kuchyňce a možnost kávy zdarma. Kurz byl velice intenzivní a přínosný. Obrovská pochvala lektorovi!"
Albi Česká republika a.s., Ján N.
Blender - úvod do 3D ( BLR)
"Školenie bolo veľmi príjemné, nemám sa na čo sťažovať. Drobná myš či bugy programu sú maličkosti oproti komfortnému prostrediu, príjemnej atmosféry a zaujímavom obsahu kurzu. A naviac pamlsky v kuchyni! Potlesk a chvála, najlepší kurz v mojom krátkom živote."
Středisko volného času Domeček Valašské , David H.
Blender - úvod do 3D ( BLR)
"Profesionální přístup, okamžitá pomoc s problémy"
Střední technická a ekonomická škola, Olomoucká, příspěvková organizace, Irena Š.
"Vše moc SUPER"
Česká zemědělská univerzita v Praze, Josef P.
Blender - úvod do 3D ( BLR)
"Skoleni se mi velmi libilo. Ackoliv nastroj ve finalne asi nebude v mem zivote hrat vyznamnou roli, je vyborne, ze jsem se s nim mohl seznamit. Vyucujici byl velmi empaticky a vse bylo perfektne pripraveno. Dekuji Josef P. "
Česká zemědělská univerzita v Praze, Jiří B.
Blender - úvod do 3D ( BLR)
"Školení pro mě bylo snadno pochopitelné a splnilo přesně to, co jsem od něj očekával. Velmi kvituji odborné znalosti a zkušenosti lektora a praktické příklady, které se v průběhu zpracovávaly."
Česká zemědělská univerzita v Praze, Jakub K.
Blender - úvod do 3D ( BLR)
"Nejlepší by bylo, kdyby byly dva dny školení a pak ten poslední den další týden. Aby člověk měl čas se na to podívat zkusit si atd. Protože i když je lektor ochotný, tak člověk nemá dotazy když si to sám podrobněji nezkusí. Pro někoho kdo to má poprvé, tak mít kurz nahraný a přístupný alespoň třeba měsíc, by bylo fajn."