Rust - pokročilé programování (RUST2)

Programování, Rust, Go, Julia

Programujete v Rustu a chtěli byste jeho možnosti využívat naplno? Přijďte si ujasnit, co pro vás může Rust udělat a čemu se naopak vyhýbat. Rust je odlišný odlišný od C++ a dalších jazyků, a práce s ním vyžaduje jiný přístup k tvorbě kódu.

Podíváme se na datový model Rustu, abyste mohli věnovat více energie návrhu logice programu. Rust vám nebude stát v cestě, ale pomůže vám tvořit bezpečný a spolehlivý software. Minimalizujete tak čas strávený testováním a laděním.

Kurz je určený pro:

• Programátory se zájmem o prohloubení znalostí

Pro toto školení vzhledem k jeho specifičnosti v současné době nejsou vypisovány veřejné termíny. Primárně tento kurz realizujeme jako uzavřené firemní školení. V případě privátního kurzu na míru je níže uvedená osnova pouze inspirací. Finální obsah vzdělávání, jeho délka i termíny budou přizpůsobeny konkrétním potřebám a cílům účastníků.

Níže uvedená orientační cena na osobu je kalkulována v případě privátního školení pro 3-4 účastníky, a to při zachování standardní délky školení.

• Možnosti jazyka Rust
    1. Kompozice
    2. Agregace
    3. Asociace
Rust - úvod do programování (RUST1)
Doporučený následný kurz:
Rust - generické programování (RUST3)
18 400,00 Kč (22 264,00 Kč včetně 21% DPH)

CESNET, z.s.p.o., Jan V.
Rust - pokročilé programování ( RUST2)
"Vynikající kurz, navíc v průběhu přizpůsobený na míru našim požadavkům. Pavel umí věci velmi dobře vysvětlit, popř. nasměrovat."