PRINCE2® Agile Foundation (P2AF)

ICT Management, PRINCE2

Projektová metodika PRINCE2 Agile® kombinuje agilní koncepty, metody a techniky s výhodami tradiční PRINCE2® s jasně definovaným metodickým rámcem. Velkou výhodou PRINCE2 Agile® je, že nepreferuje konkrétní agilní metody (Scrum, Kanban, DevOps apod.), ale naopak umožňuje zkombinovat tradiční způsoby řízení projektů s metodou, která přinese pro daný projekt největší hodnotu. Poskytuje úroveň detailu pro realizaci agilních projektů a představuje celosvětově nejkompletnější metodiku řízení projektů. Přináší prolnutí přístupů kombinující výhody agilního způsobu práce na úrovni dodávání, s řízením a strukturami osvědčené metodiky PRINCE2® na úrovni směřování a řízení projektu.
Kurz na této stránce je garantován firmou Focus People, ATO společnosti AXELOS Limited. PRINCE2® a PRINCE® jsou registrované obchodní známky AXELOS Limited. Všechna práva vyhrazena.

Kurz je určen pro všechny, kteří pracují v prostředí řízení projektů a chtějí využívat agilní mechanismy, nebo vnést více struktury moderním přístupem do agilně řízených projektů. Například pro pozice: vedoucí projektu, podpora projektu, Scrum master/agile coach, členové týmu, vlastník produktu/produktový manažer a další. Připraví Vás na absolvování prestižní, mezinárodně uznávané certifikační zkoušky od AXELOS, kterou je možné složit na závěr kurzu.

Lokalita, termín kurzu

Kontaktujte nás

Virtuálně se můžete přidat i ke školením ve výše nabízených lokalitách. Do poznámky v objednávce prosím uveďte „Připojím se virtuálně“

Náplň kurzu:

Skrýt detaily
  • Úvod – PRINCE2 Agile®
  • Základní principy, procesy a témata, role a manažerské produkty
  • Projekty vs. běžný provoz firmy
  • Přehled přístupu Agile
  • Agilní způsoby práce, klíčové názvosloví a techniky.
  • Kombinování metodiky PRINCE2® a Agile
  • Cvičný test
  • Certifikační test
Časový rozvrh:
3 dny (9:00hod. - 17:00hod.)
Cena kurzu:
18 900,00 Kč (22 869,00 Kč včetně 21% DPH)
Vzdělávací partner:
Focus People s.r.o. (PeopleCert ATO)