MS Dynamics NAV Workshop - design (NAV02)

Microsoft, Dynamics 365 Business Central

Tento workshop je určen uživatelům, kteří jsou určeni k provádění uživatelských úprav systému. Školení se dá uchopit jako základní s minimálními požadavky na programování popř. pokročilé pro zkušenější vývojáře.

Z důvodu dlouhodobě nízké poptávky po tomto školení nejsou v současné době vypisovány termíny pro veřejnost. Je však možné zrealizovat školení jako privátní, a to nejen formou uzavřeného firemního kurzu, ale také jako individuální konzultaci pro jednotlivce.

• Popis menu (opakování z úvodního školení)
  • Funkční klávesy, ovládání systému
  • Přehled objektů
  • Formulář (definice, vlastnosti formulářů, wizard, toolbox)
  • Tabulky (definice, vlastnosti polí, vlastnosti tabulek, kód (příkazy, syntaxe, parametry, proměnné), triggery polí, triggery tabulek, Symbol Menu)
  • Codeunit (definice, vlastnosti codeunit, C/AL kód, procedury a funkce)
  • Dataport (definice, exporty/importy, vlastnosti dataportů, toolbox)
  • Report (definice, vlastnosti formulářů, wizard, toolbox)
  • Debugger, ladění kódu
Předpokládá se výborná znalost Navision a alespoň základní znalost programování.
Doporučený následný kurz:
MS Dynamics NAV Workshop - integrace do jiných systémů (NAV12)

ÚJV Řež, a. s., Michal P.
MS Dynamics NAV Workshop - design ( NAV02)
"Praktická doporučení, zkušenosti školitele. Skvělá úroveň školitele."