Leading SAFe® (SAFE)

ICT Management, Agilní metodiky

Na tomto praktickém workshopu se naučíte vést transformaci firmy směrem k business agilitě s využitím metodického rámce SAFe. Lépe tak porozumíte požadavkům zákazníků a budete umět je transformovat do efektivních požadavků na změnové aktivity ve firmě. Dozvíte se, jak podporovat agilní vývoj produktů a aplikovat principy budování lean portfolia změnových aktivit. Obdržíte tištěné vydání knihy SAFe®Distilled 5.0. autorů R.Knastera a D. Leffingwella a roční členství v SAFe Community Platform.

Workshop vedeme ve spolupráci s akreditovanými lektory společnosti Symphera. Program je možné ukončit závěrečnou certifikační zkouškou, která je v ceně kurzu - certifikát SAFe® 5 Agilist.

Tento praktický workshop je určen pro Top a střední management firmy, management v oblasti vývoje software, QA a infrastruktury, programové, projektové a produktové managery, portfolio managery, PMO, architekty (zejména enterprise a solution architekti).

Důležité upozornění:


Údaj "VirtualPro " v tabulce pod termíny je uveden pouze z důvodu limitovaných funkcí našeho webu. Kurz probíhá pouze prezenčně v Praze

Lokalita, termín kurzu

Kontaktujte nás

Virtuálně se můžete přidat i ke školením ve výše nabízených lokalitách. Do poznámky v objednávce prosím uveďte „Připojím se virtuálně“

Náplň kurzu:

Skrýt detaily
  • Jak být úspěšný v době digitální revoluce s business agilitou
  • Staňte se Lean-Agile leadery
  • Jak budovat týmovou a technickou agilitu
  • Jak stavět řešení s využitím agilního produktového vývoje
  • Prozkoumejte lean portfolio management
  • Jak řídit změnu
  • Jak se stát certifikovaným SAFe® Agilist
Předpokládané znalosti:
Kurz nevyžaduje žádné předchozí znalosti. Pro vykonání certifikační zkoušky doporučujeme mít zkušenosti v oblasti vývoje nebo projektového či produktového managementu, zkušenost s metodikou SCRUM.
Časový rozvrh:
2 dny (9:00hod. - 17:00hod.)
Cena za osobu:
31 500,00 Kč (38 115,00 Kč včetně 21% DPH)