Ladění a měření na Linuxu (LNXPR4)

Unixové systémy, Linux - programování

Máte zkušenost s programováním, a chcete porozumět možnostem ladění a měření na Linuxu? Přijďte se seznámit s celou škálou možností linuxového ladění. Linux nabízí řadu prostředků k ladění všeho od aplikačního kódu až po obsluhu zařízení v jádře operačního systému. Díky těmto nástrojům můžete hledat a měřit výkonové problémy své aplikace, nebo klidně systému jako celku.

Privátní školení a termíny na míru

Toto téma je možné zrealizovat pouze jako privátní, a to nejen formou uzavřeného firemního kurzu, ale také jako individuální konzultaci pro jednotlivce.

V případě kurzu na míru je níže uvedená osnova pouze inspirací. Finální obsah vzdělávání, jeho délka i termíny budou přizpůsobeny konkrétním vstupním znalostem, potřebám a cílům účastníků.

Cenovou nabídku vám rádi připravíme na základě vstupů zaslaných e-mailem nebo zadaných prostřednictvím poptávkového formuláře. Cena privátního školení vychází z náročnosti požadované obsahové náplně školení, časového rozsahu a celkového počtu přihlášených osob.

Lokalita, termín kurzu

Kontaktujte nás

Virtuálně se můžete přidat i ke školením ve výše nabízených lokalitách. Do poznámky v objednávce prosím uveďte „Připojím se virtuálně“

Náplň kurzu:

Skrýt detaily
Časový rozvrh:
3 dny (9:00hod. - 17:00hod.)