Go - pokročilé prostředky (GO2)

Programování, Rust, Go, Julia

Programujete v Go a chtěli byste efektivně využívat jeho možnosti? Přijďte si ujasnit, co pro vás může Go udělat a jak využívat jeho jednoduchosti a flexibility. Go je v mnoha ohledech odlišný od klasických kompilovacích jazyků, a zasahuje specifický segment trhu.

Podívejte se detailněji na datový model Go, abyste měli přehled, co si můžete v tom jazyce dovolit, a jaký to může mít vliv na výkon výsledné aplikace. Poznejte blíže programovací jazyk, který pohání mnoho cloudových služeb a nástrojů a poskytuje mnohým programátorům rozumný balanc mezi rychlostí vývoje a výkonem vyvíjeného software.

Kurz je určený pro:

  • Programátory se zájmem o prohloubení znalostí
  • Začínající programátory se základními znalostmi

Privátní školení a termíny na míru

Toto téma je možné zrealizovat pouze jako privátní, a to nejen formou uzavřeného firemního kurzu, ale také jako individuální konzultaci pro jednotlivce.

V případě kurzu na míru je níže uvedená osnova pouze inspirací. Finální obsah vzdělávání, jeho délka i termíny budou přizpůsobeny konkrétním vstupním znalostem, potřebám a cílům účastníků.

Cenovou nabídku vám rádi připravíme na základě vstupů zaslaných e-mailem nebo zadaných prostřednictvím poptávkového formuláře. Cena privátního školení vychází z náročnosti požadované obsahové náplně školení, časového rozsahu a celkového počtu přihlášených osob.

Lokalita, termín kurzu

Kontaktujte nás

Virtuálně se můžete přidat i ke školením ve výše nabízených lokalitách. Do poznámky v objednávce prosím uveďte „Připojím se virtuálně“

Náplň kurzu:

Skrýt detaily
Doporučený předchozí kurz:
Go - úvod do programování (GO1)
Doporučený následný kurz:
Go - generické programování (GO3)
Časový rozvrh:
3 dny (9:00hod. - 17:00hod.)
Jazyk:
Česky