Go - úvod do programování (GO1)

Programování, Rust, Go, Julia

Zajímáte se o vývoj cloudových aplikací a platforem? Poznejte jednoduchý jazyk pro tvorbu serverových systémů a platforem. Oproti skriptovacím jazykům jako je Python nabízí nativní výkon a paralelní zpracování úloh. Oproti klasickým kompilovaným jazykům jako C nebo C++ naopak jednoduchost a pohodlí pro programátora.

Vyzkoušejte si práci s programovacím jazykem, kde nemusíte řešit správu paměti, a přesto dosáhnete rozumného výkonu na současném hardware. Podíváme se spolu, jak se řeší různé věci v Go a v čem se liší od jiných programovacích jazyků.

Kurz je určený pro:

  • Programátory přecházející z jiných programovacích jazyků
  • Začínající programátory se základními znalostmi

Privátní školení a termíny na míru

Toto téma je možné zrealizovat pouze jako privátní, a to nejen formou uzavřeného firemního kurzu, ale také jako individuální konzultaci pro jednotlivce.

V případě kurzu na míru je níže uvedená osnova pouze inspirací. Finální obsah vzdělávání, jeho délka i termíny budou přizpůsobeny konkrétním vstupním znalostem, potřebám a cílům účastníků.

Cenovou nabídku vám rádi připravíme na základě vstupů zaslaných e-mailem nebo zadaných prostřednictvím poptávkového formuláře. Cena privátního školení vychází z náročnosti požadované obsahové náplně školení, časového rozsahu a celkového počtu přihlášených osob.

Lokalita, termín kurzu

Kontaktujte nás

Virtuálně se můžete přidat i ke školením ve výše nabízených lokalitách. Do poznámky v objednávce prosím uveďte „Připojím se virtuálně“

Náplň kurzu:

Skrýt detaily
Předpokládané znalosti:
N/A
Doporučený následný kurz:
Go - pokročilé prostředky (GO2)
Časový rozvrh:
3 dny (9:00hod. - 17:00hod.)
Jazyk:
Česky