Go - generické programování (GO3)

Programování, Rust, Go, Julia

Dokážete už psát běžné aplikace v Go, ale chtěli byste ovládnout umění psaní znovupoužitelného kódu nezávislého na konkrétních datových typech? Datový model Go nabízí možnost psát generické funkce a datové struktury, jejichž konkrétní podobu volí uživatel zadáním typových parametrů.

Vyzkoušejte si tvorbu obecných nástrojů, které můžete sdílet mezi projekty. Generika jsou například oproti C++ jednoduchá a striktní, a především založená na definicích rozhraní, které už se v Go používají. Implementace generik v Go je zajímavá a odlišná například od C++ nebo Rustu.

KDO BY SE MĚL KURZU ZÚČASTNIT?

  • Programátor se zájmem o tvorbu knihoven

Privátní školení a termíny na míru

Toto téma je možné zrealizovat pouze jako privátní, a to nejen formou uzavřeného firemního kurzu, ale také jako individuální konzultaci pro jednotlivce.

V případě kurzu na míru je níže uvedená osnova pouze inspirací. Finální obsah vzdělávání, jeho délka i termíny budou přizpůsobeny konkrétním vstupním znalostem, potřebám a cílům účastníků.

Cenovou nabídku vám rádi připravíme na základě vstupů zaslaných e-mailem nebo zadaných prostřednictvím poptávkového formuláře. Cena privátního školení vychází z náročnosti požadované obsahové náplně školení, časového rozsahu a celkového počtu přihlášených osob.

Lokalita, termín kurzu

Kontaktujte nás

Virtuálně se můžete přidat i ke školením ve výše nabízených lokalitách. Do poznámky v objednávce prosím uveďte „Připojím se virtuálně“

Náplň kurzu:

Skrýt detaily
Předpokládané znalosti:
N/A
Doporučený předchozí kurz:
Go - pokročilé prostředky (GO2)
Doporučený následný kurz:
Go - paralelní programování (GO4)
Časový rozvrh:
3 dny (9:00hod. - 17:00hod.)
Jazyk:
Česky