Go - paralelní programování (GO4)

Programování, Rust, Go, Julia

Už jste v Go jako doma, a chcete efektivně využívat jeho hlavní sílu v podobě nástrojů na tvorbu paralelního kódu? Programy napsané v Go dostanou k dispozici plánovač, a paralelismus se tak bere, jako by to byla součást jazyka. Programátor pouze řekne, co se má spouštět souběžně, a plánovač Go se o to postará.

Vyzkoušejte si práci s gorutinami a posílání zpráv mezi paralelními úlohami. Pomocí běžných funkcí můžete psát aplikace, které poběží paralelně budou využívat možnosti hardware, aniž byste se museli zabývat detaily operačního systému a vláken.

KDO BY SE MĚL KURZU ZÚČASTNIT?

  • Programátory se zájmem o tvorbu paralelních aplikací

Privátní školení a termíny na míru

Toto téma je možné zrealizovat pouze jako privátní, a to nejen formou uzavřeného firemního kurzu, ale také jako individuální konzultaci pro jednotlivce.

V případě kurzu na míru je níže uvedená osnova pouze inspirací. Finální obsah vzdělávání, jeho délka i termíny budou přizpůsobeny konkrétním vstupním znalostem, potřebám a cílům účastníků.

Cenovou nabídku vám rádi připravíme na základě vstupů zaslaných e-mailem nebo zadaných prostřednictvím poptávkového formuláře. Cena privátního školení vychází z náročnosti požadované obsahové náplně školení, časového rozsahu a celkového počtu přihlášených osob.

Lokalita, termín kurzu

Kontaktujte nás

Virtuálně se můžete přidat i ke školením ve výše nabízených lokalitách. Do poznámky v objednávce prosím uveďte „Připojím se virtuálně“

Náplň kurzu:

Skrýt detaily
Předpokládané znalosti:
N/A
Doporučený předchozí kurz:
Go - generické programování (GO3)
Doporučený následný kurz:
Go - návrhové vzory (GO5)
Časový rozvrh:
3 dny (9:00hod. - 17:00hod.)
Jazyk:
Česky