Úvod do Firebase (FIR1)

Programování, Ostatní

Firebase je platforma vyvinutá společností Google pro vytváření mobilních a webových aplikací. V rámci tohoto školení se seznámíte s jednotlivými nástroji Firebase a naučíte se je využívat na praktických příkladech. Lektor předvede vytvoření nového projektu i demonstraci již dlouhodobě fungujícího projektu s výrazným objemem provozu.

Kurz je určený pro

• analytiky, vývojáře, architekty i testery, kteří se s touto službou ještě nesetkali
  • účastníky, kteří již mají základní povědomí a chtějí jej rozšířit o znalosti lektora z praxe

Z důvodu dlouhodobě nízké poptávky po tomto školení nejsou v současné době vypisovány termíny pro veřejnost. Je však možné zrealizovat školení jako privátní, a to nejen formou uzavřeného firemního kurzu, ale také jako individuální konzultaci pro jednotlivce.

Níže uvedená orientační cena na osobu je kalkulována v případě privátního školení pro 3-4 účastníky, a to při zachování standardní délky školení.

• Představení
    6. Dynamic links
    7. AdMob
    8. Big Query
1 den (9:00hod. - 17:00hod.)
8 900,00 Kč (10 769,00 Kč včetně 21% DPH)