SharePoint Online - Individuální Workshop (SPO10)

Microsoft 365 & Office, SharePoint

Individuální konzultance na konkrétní témata; obecné funkcionality nebo konkrétní scénáře užití. "Find out the SharePoint Online standard possibilities before buying expensive licenses and coding."
Nemáte ještě SharePoint online? Pojďme si říct, jaké výhody vás čekají oproti on-premise řešením. Lákají vás implementační firmy na nasazení jejich produktů za statisíce až miliony? My vám ukážeme jinou cestu. A pokud už jste v takovém procesu, umíme vám nabídnout nezávislý názor třetí strany. Náš zkušený a certifikovaný projektový manažer, konzultant, developer a školitel je osoba zcela nezávislá na prodeji jakýchkoliv licencí nebo produktů a denně pracuje na aplikacích používaných ve světovém měřítku.

Toto téma je možné zrealizovat pouze jako privátní, a to nejen formou uzavřeného firemního kurzu, ale také jako individuální konzultaci pro jednotlivce.

• Plánujete zavést nebo začít používat SharePoint? A nechce se vám zvlášť absolvovat školení; investovat do zdlouhavé analýzy a do ještě méně průhledné implementace? A máte šikovné lidi, kteří by si systém chtěli sami implementovat a plně spravovat? Máme pro vás řešení. Využijte našich opakovaných 1 až 5 denních workshopů. Na těchto workshopech vás seznámíme s celým systémem a jeho objekty. Pomůžeme vám navrhnout logickou strukturu a členění intranetu, včetně rozdělení obsahu na dedikované publikační a aplikační weby.
  • Pomůžeme vám převést vaše potřeby na správu dokumentů do funkčního řešení nad SharePointem včetně tagování dokumentů, jejich životního cyklu napříč firmou, schvalovacího procesu, automatického řízení oprávnění až po archivaci; tedy plnohodnotné DMS. Ukážeme si, jak je důležité investovat úsilí a čas do centrální správy obsahu a rozdělení rolí správcům obsahu, tak aby byl rozvoj SharePointu dlouhodobě udržitelný. A nakonec začneme společně vyvíjet aplikace; tedy datový zdroj, interaktivní formuláře, WorkFlow, reporting a ostatní související funkcionality.
  • Individualní konzultace
    1. Co SharePoint a související nástroje umí
    2. Jak zbytečně nekupovat drahé doplňky třetích stran
    3. Proč si dát pozor na programové úpravy
    4. Jak si efektivně vzdělat interní zaměstnance
    5. Revize stávajícího řešení, analýzy nebo technického návrhu řešení od některého IT dodavatele - nezávislý názor se vždy hodí
  • Cena je stanovena individuálně na základě specifických požadávků zákazníka.
Znalost práce na PC a s produkty MS Office
1 den (9:00hod. - 17:00hod.)

ČEZ, a. s., Lukáš S.
SharePoint Online - Individuální Workshop ( SPO10)
"Děkujeme za kurz. Lektoři poskytli dostatečné informace o požadavcích, které byly zaslány na požadavky individuálního kurzu."