Rust - nebezpečné programování (RUST6)

Programování, Rust, Go, Julia

Dokážete programovat komplexní programy a knihovny, ale potřebujete váš software integrovat za hranici bezpečnostního modelu programovacího jazyka Rust? Přijďte si vyzkoušet, jak se Rust kombinuje s jinými jazyky, jak se v něm staví optimalizované datové struktury a jak můžete tvořit alternativy k nástrojům standardní knihovny.

Podívejte se na případy, kdy generika a ostatní nástroje bezpečného Rustu nestačí, a nezbývá vám než zařadit magické slovo unsafe, které přenáší veškerou zodpovědnost za splnění garancí bezpečnosti a spolehlivosti zpět na programátora. Rust bez restrikcí umožňuje vrátit flexibilitu jazyka na úroveň C a C++, aniž bychom úplně zahodili výhodu bezpečnostních garancí.

Kurz je určený pro:

• Pokročilé systémové programátory přecházející z C a C++
  • Pokročílé programátory se zájemem o systémovou integraci
  • Pokročilé programátory se zájmem o tvorbu optimalizovaných datových struktur

Pro toto školení vzhledem k jeho specifičnosti v současné době nejsou vypisovány veřejné termíny. Primárně tento kurz realizujeme jako uzavřené firemní školení. V případě privátního kurzu na míru je níže uvedená osnova pouze inspirací. Finální obsah vzdělávání, jeho délka i termíny budou přizpůsobeny konkrétním potřebám a cílům účastníků.

Níže uvedená orientační cena na osobu je kalkulována v případě privátního školení pro 3-4 účastníky, a to při zachování standardní délky školení.

• Programování bez omezení
    1. Komunikační prostředky
    2. Partitioning dat
    3. Paralelizace přístupu