ROUTE Bootcamp - směrované sítě (ROUTE)

Networking, Cisco

Kurz Cisco ROUTE Bootcamp seznámí účastníky s návrhem, instalací a provozem středně velkých počítačových sítí, jmenovitě s problematikou směrování na vrstvě L3. Mezi tématy školení jsou pokročilé vlastnosti protokolů EIGRP, OSPF, úvod do BGP, manipulace se směrovacími metrikami a informacemi, multicastové přenosy a představení základních konceptů IPv6. Kurz je přípravou k průmyslové certifkační zkoušce 642-902 ROUTE, která je součástí CCNP certifikace.

Z důvodu dlouhodobě nízké poptávky po tomto školení nejsou v současné době vypisovány termíny pro veřejnost. Je však možné zrealizovat školení jako privátní, a to nejen formou uzavřeného firemního kurzu, ale také jako individuální konzultaci pro jednotlivce.

• EIGRP (Enhanced Interior Gateway Routing Protocol) - dynamický směrovací protokol v LAN sítích
  • EIGRP - dynamický směrovací protokol v WAN sítích
  • Pokročilá nastavení protokolu EIGRP
  • OSPF (Open Shotest Path First) v singlearea a multiarea prostředí
  • Routing sumarizace, autentikace a redistribuce
  • BGP (Border Gateway Protocol) a jeho vlastnosti
  • BGP a jeho implementace a autentikace
  • Atributy BGP a jejich vliv na výběr cesty
  • Multicast
  • IPv6
TCP/IP, základy LAN
Základy sítí v Cisco prostředí - CCNA Bootcamp (CCNA)
Doporučený následný kurz:
SWITCH Boootcamp - přepínané sítě (SWTCH)
5 dní (9:00hod. - 17:00hod.)