Přípravný workshop na certifikaci Linux Professional Institute I (101): LPIC-1 (LPIC101)

Unixové systémy, Linux Professional Institute

Tento certifikační LPI workshop nabízí intenzivní přípravu na první certifikační zkoušku LPIC-1 (LPI101), která je potřebná k získání profesionální certifikace LPIC-1.
Zkušený a mírně pokročilý správce systému Linux si může zopakovat své stávající znalosti a doplnit případné mezery. Kromě cíleně zaměřeného přehledu zkouškových materiálů je představena organizace a postup samotných zkoušek a účastníci jsou připraveni na zkouškové situace pomocí reálných testových otázek a cvičných testů.

Toto školení vám pomůže

• Uspět u dvou certifikačních zkoušek LPIC-1 a získat certifikát LPIC-1 Professional
  • Seznámit se s reálnými situacemi při zkouškách pomocí autentických testových otázek
  • Pracovat v příkazovém řádku Linuxu
  • Provádět snadné údržbové úlohy: pomáhat uživatelům, přidávat uživatele do většího systému, zálohovat a obnovovat, vypínat a restartovat
  • Instalovat a konfigurovat pracovní stanici (včetně X)
  • Připojit pracovní stanici k síti LAN nebo samostatný počítač k internetu

Kurz je určen pro

Forma výuky

forma výuky

Vzdělávací program je realizován online formou i prezenčně.

Kurz zahrnuje praktická cvičení, přípravné testové otázky a praktické úkoly.

Účastníci jsou motivováni ke komunikaci se školitelem a zapojení se do diskuze při provádění cvičení a při účasti na praktických labech.

Kurz nabízí přehled zkouškových materiálů a vysvětluje organizaci a postup samotných zkoušek.

• LPIC-1: Zkouška 101
    4. Správa oprávnění a vlastnictví souborů
    5. Vytváření a změna pevných a symbolických odkazů
    6. Vyhledávání systémových souborů a umísťování souborů do správného umístění
Předpokladem pro účast na školení je obecná znalost administrace Linuxu, ideálně alespoň 3 měsíční zkušenost s Linuxem.
Přípravný workshop ke zkoušce LPI Linux Essentials 010 (LPIE1)
Doporučený následný kurz:
Přípravný workshop na certifikaci Linux Professional Institute I (102): LPIC-1 (LPIC102)
16 800,00 Kč (20 328,00 Kč včetně 21% DPH)

Lektor

Radovan Šlechtický

Radovan Šlechtický je zkušený školitel a odborník na informační technologie s více než dvacetiletou praxí.

Vyniká v oblasti IBM AIX, Linuxu, MS Windows, sítí, úložišť, vysoké dostupnosti, výkonu, shellového programování a také v oblasti různých IT konzultací a dodávek projektových služeb.

Radovan je nejen erudovaným odborníkem s širokou škálou znalostí a získaných certifikací, ale také denně praktikuje školená témata ve své profesní kariéře.

Jeho referenční projekty zahrnují služby pro mnohé firemní zákazníky, jako jsou IBM Česká republika, Oracle Česká republika, RWE Transgas, ON Semiconductor Slovakia, Wienerberger, Bull, T-Mobile Czech Republic, Foxconn atd.

Reference

Jednoznačně obdivuji ohromný rozsah znalostí pana Šlechtického i jeho schopnost informace podat v maximálně srozumitelné a strukturované podobě.

LearnQuest s.r.o., Georgi S.
Přípravný workshop na certifikaci Linux Professional Institute I (101): LPIC-1 ( LPIC101)
"I am really happy that I have the chance to spent a whole week and meet such a good lector that Radovan is. He demonstrated his superpowers in Linux world and explained everything with great details. Definitely 10 out of 10!"
LearnQuest s.r.o., Kiril K.
"Well organized and presented course. With a lot of practice. "