Práce s „nečistými“ daty v knihovně Pandas (ICTWS27)

Specializovaná školení, Webináře

Na praktických příkladech se dozvíte, jak vám knihovna Pandas může pomoci se zpracováním dat obsahující například nadbytečné mezery, nekonzistentní formát hodnot ve sloupcích, chybějící hodnoty apod. Workshop nepředpokládá žádnou znalost Python či knihovny Pandas, příklady budou demonstrovány na připravených skriptech, které bude mít účastník k dispozici pro vlastní testy. Pro aktivní použití postačí aktivní účet na Google v rámci kterého si účastníci spustí službu Google Colab.

Webinář již proběhl, těšíme se zase příště!

• Princip práce s dataframe
  • Odstraňování duplicit a chybějících hodnot
  • Převod sloupců do řádků a naopak
  • Možnosti využití regulárních výrazů
  • Export dat do csv či xlsx souboru
1 den (11:00hod. - 12:00hod.)
,00 Kč ( ,00 Kč včetně 21% DPH)

Iva Kučerovská, Iva K.
Práce s „nečistými“ daty v knihovně Pandas  ( ICTWS27)
"je to už několikáté školení a stále na vysoké úrovni. Pan Rozkošný je profesionál, který umí velmi srozumitelně vysvětlit tematiku. Absolvovala jsem dva semináře v jeden a webscraping pomocí pythonu se mi velmi hodil do toho, co nyní řeším. Skutečně jsem nadšená z "ochutnávky" toho, co python umí."