Práce s datovým modelem v MS Excel pro běžné uživatele (ICTWS25)

Specializovaná školení, Webináře

Vytvářejte snadno a rychle kontingenční tabulky či grafy spojující data z více tabulek. Ušetříte si čas dopočítáváním dat do tabulek přes funkce a zároveň snížíte datovou náročnost celého souboru. Zároveň, v rámci datového modelu, resp. doplňku Power Pivot, je vám k dispozici jazyk DAX, za pomoci kterého budete schopni v kontingenčních tabulkách tvořit i pokročilou analýzu.

Praktické ukázky budou lektorem prezentovány v aktuální verzi Excel 365. Pro aktivní zapojení je vhodné mít k dispozici aplikaci MS Excel 2016 a novější.

Registrace

Registrace byla ukončena, webinář proběhl v roce 2022

Lokalita, termín kurzu

Kontaktujte nás

Virtuálně se můžete přidat i ke školením ve výše nabízených lokalitách. Do poznámky v objednávce prosím uveďte „Připojím se virtuálně“

Náplň kurzu:

Skrýt detaily
  • Požadavky na tabulky pro jejich úspěšné propojení
  • Vytvoření kontingenční tabulky spojující více Excel tabulek
  • Vizualizace datového modelu
  • Vytvoření vlastní kalkulované míry (alternativa ke kalkulovanému poli)
  • Ovlivňování chování kalkulované míry v kontingenční tabulce
Časový rozvrh:
1 den (11:00hod. - 12:00hod.)
Cena za osobu:
,00 Kč ( ,00 Kč včetně 21% DPH)

Vybrané zákaznické reference

Edwards s.r.o., Lucie V.
Práce s datovým modelem v MS Excel pro běžné uživatele ( ICTWS25)
"Dobrý den, velmi mi vyhovuje hodinové tématické školení. Těším se na další :) Hezký den"
AURA, s.r.o., Marek B.
"Děkuji bylo to zajímavé"
MERTLIN s.r.o., Jaroslav V.
"Školení výborné. Mělo spád (chvílemi až moc), žádné zbytečnosti okolo. Ze začátku byl slabší zvuk, asi v polovině zesílil. Chvílemi jsem špatně rozuměl, ale to mohlo být způsobeno na mé straně. Měl jsem technické problémy. Bude možné si to ještě projít ze záznamu? Moc děkuji."
BOUKAL s.r.o., Viktor M.
"super"
ETD TRANSFORMÁTORY a.s., Petra P.
"Problematika byla velmi hezky a názorně popisována a předváděna a i méně zdatný uživatel byl určitě schopen pochopit o co jde. Kontingenční tabulky používám často, ale určitě ne v takové hloubce, ale ze školení mám povědomí o dalších možnostech a pokud budu potřebovat, budu vědět, co hledat. Petra Půtová, ETD TRANSFORMÁTORY "
NESS Czech s.r.o., Petra J.
"Bylo to velmi poučné, budu ráda, když se budu moct zúčastnit i nějakého detailnějšího kurzu na power pivot (záleží na naší firmě taky... : ) ) Každopádně díky za představení doplňku, o kterém jsem neměla potuchy.... PJ "