Power Query v Power BI – hromadné importy dat (ICTWS24)

Specializovaná školení, Webináře

Využijte naplno možnosti transformace dat nahrávaných do Power Query hromadně ze složky obsahující např. několik Excel dokumentů, PDF Dokumentů apod. Na workshopu vám představíme i techniky, které vám pomohou pracovat s méně strukturovanými daty, např. výplatní pásky v PDF souboru, Excel tabulky či oblasti s více indexy apod.

Registrace byla ukončena, webinář proběhl v roce 2022

• Možnosti hromadného importu dat do Power Query
  • Nastavení automatického spojování dat pod sebe do jediné tabulky
  • Úprava dat před importem do Excel či Power Pivot
    1. doplňování chybějících hodnot
    2. extrakce hodnot za pomoci funkcí jazyka M
    3. extrakce hodnot za pomoci regulárních výrazů
1 den (9:30hod. - 10:30hod.)
,00 Kč ( ,00 Kč včetně 21% DPH)

Ing. Martin Jánoš, Martin J.
Power Query v Power BI – hromadné importy dat ( ICTWS24)
"Kvalitný a užitočný kurz. školiteľ bo pozorný, ohľaduplne počkal, čítal si správy od účastníkov. No konci poskytnuté tipy ako ďalej. Privítal by som, keby sa v online nástroji dali použiť emotikony, či funkcie "palec hore" na rýchle reakcie. Želám vám všetkým veľa zdaru a tvorivých nápadov do budúcna."
Centrum pro regionální rozvoj České republiky, Alena D.
Power Query v Power BI – hromadné importy dat ( ICTWS24)
"Bylo by dobré dávat do poznámky odkazy na podrobná školení k dané problematice."
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Lenka C.
Power Query v Power BI – hromadné importy dat ( ICTWS24)
"Školení mělo jednoduchou formu a tím bylo velmi jasné, přehledné a také inspirující ve smyslu dalšího navazujícího vzdělávání. Délka je velmi vhodně zvolena, dostačující na prezentaci tématu a zároveň časově nezatěžující. Naopak byla to osvěžující hodinka v rámci pracovní doby. Děkuji za tuto možnost vzdělávání."
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Drahoslava M.
Power Query v Power BI – hromadné importy dat ( ICTWS24)
"Celkově perfektní webinář. Děkuji"