PostgreSQL Migrace Oracle do PostgreSQL (PSTGR4)

Databáze, PostgreSQL

Kurz PostgreSQL Migrace Oracle do PostgreSQL je zaměřen na posluchače, kteří již mají zkušenosti s PostgreSQL nebo Oracle a chtějí migrovat z Oracle do PostgreSQL. Seznámí účastníky s migračními strategiemi, představí, jak jak funguje PostgreSQL Migration Tool a EnterpriseDB. Vysvětlí rozdíly mezi partition databázových tabulek v Oracle a PostgreSQL. Ukážeme si, jak na Oracle compatibility mode …

Privátní školení a termíny na míru

Toto téma je možné zrealizovat pouze jako privátní, a to nejen formou uzavřeného firemního kurzu, ale také jako individuální konzultaci pro jednotlivce.

V případě kurzu na míru je níže uvedená osnova pouze inspirací. Finální obsah vzdělávání, jeho délka i termíny budou přizpůsobeny konkrétním vstupním znalostem, potřebám a cílům účastníků.

Cenovou nabídku vám rádi připravíme na základě vstupů zaslaných e-mailem nebo zadaných prostřednictvím poptávkového formuláře. Cena privátního školení vychází z náročnosti požadované obsahové náplně školení, časového rozsahu a celkového počtu přihlášených osob.

Lokalita, termín kurzu

Kontaktujte nás

Virtuálně se můžete přidat i ke školením ve výše nabízených lokalitách. Do poznámky v objednávce prosím uveďte „Připojím se virtuálně“

Náplň kurzu:

Skrýt detaily
  • Migrační strategie - Snapshot vs Snapshot - Parallel in chunks vs Change Data Capture
  • Import dat z Oracle do PostgreSQL - Ora2Pg vs Oracle foreign data wrappers (Oracle_fdw) vs EnterpriseDB (EDB)
  • Free Oracle to PostgreSQL Migration Tool
  • Migrace partition databázových tabulek do PostgreSQL - List, Range, Hash, Composite partition
  • Jak na Oracle compatibility mode
Časový rozvrh:
2 dny (9:00hod. - 17:00hod.)