MS Word - sluha nebo pán? (ICTWS12)

Specializovaná školení, Webináře

Ruku na srdce, kdo z nás občas při úpravách wordovského dokumentu nezačne textový editor proklínat. Obrázky se přesunou, kam nemají, odstavec textu si bez varování přejde na jinou stránku, nedaří se generovat obsah atd. Stačí přitom dodržet několik jednoduchých pravidel a text vás bude poslouchat jako hodinky. Navíc si aplikaci můžete vyšperkovat vlastními stavebními bloky, aby vám opravdu sloužila, nikoli poroučela.
Kolik času už jste opakovaným formátováním a úpravám vašeho dokumentu věnovali? Nenazrál právě nyní čas, naučit se Word konečně správně používat?

Praktické ukázky jsou prezentovány v české lokalizaci MS Word v aktuální verzi Office 365.

Registrace je otevřena do pátku 7.5. 11:00. Den před webinářem budou přihlášeným rozeslány pozvánky s pokyny pro připojení.

Webinář proběhl v roce 2021, registrace byla ukončena

• Základní pravidla pro zajištění správného toku textu v dokumentu
  • Využívání vlastností dokumentu
  • Vlastní stavební bloky a jejich použití
  • Ovládací prvky obsahu a jejich praktické využití v dokumentu
1 den (13:00hod. - 14:00hod.)
,00 Kč ( ,00 Kč včetně 21% DPH)

Slůně-svět jazyků, s.r.o., Monika B.
MS Word - sluha nebo pán? ( ICTWS12)
"Kurz povedený, velmi výborná lektorka, jasně, věcně a dobré tempo a tak :-), prostě vyřidte mé pochvaly a pozdravy vám všem, děkuji Monika Bumbová"
Ministerstvo práce a sociálních věcí, Eva P.
MS Word - sluha nebo pán? ( ICTWS12)
"I když pracuji ve wordu velice dlouho, dozvěděla jsem se vychytávky, které mi pomůžou vylepšit materiály, které zpracovávám. Přínosný byl pro mne celý kurz. "
SONET, společnost s.r.o., Kamila D.
MS Word - sluha nebo pán? ( ICTWS12)
"Přínosné školení pro vhodnou editaci dokumentů ve Wordu i jiných MS Office. Pro naši praxi bychom využili navazující školení, které řeší i práci s vytvářením šablon dokumentů - tzv. Templates. Věřím, že takové školení jistě též bude. Děkuji. KD"
TRITCON a.s., Filip K.
MS Word - sluha nebo pán? ( ICTWS12)
"Během krátkého časového úseku představeny důležité možnosti, které minimálně já často využiji. Líbí se mi vynechání "omáčky" a přímý vstupu do lekce. Děkuji. S pozdravem FK"
ATLAS consulting spol. s r.o., Veronika Š.
MS Word - sluha nebo pán? ( ICTWS12)
"s vašimi školeními jsem vždy spokojená, navíc tyto hodinové online lekce zaměřené na jednu oblast jsou cenné i tím, že se účastním jen té části, kterou opravdu potřebuji, za tento styl kurzů vám velmi děkuji "