Jazyk SQL – praktické použití (SQL1P)

Databáze, MS SQL

Tento kurz vznikl na základě podnětné zpětné vazby absolventů našich kurzů jazyka SQL. Slouží k ucelení informací z absolvovaného kurzu "SQL1 - Jazyk SQL - základy dotazování a manipulace s daty v SQL serveru", ale mohou jej využít i samouci.
Jeho cílem je uvést teoretické znalosti jazyka SQL do praxe a procvičit si je na konkrétních situacích a datech.

Forma výuky

forma výuky

Na jednoduché a snadno pochopitelné databázi se v průběhu kurzu setkáte se záludnostmi, které vás mohou v praxi překvapit.
Pod dohledem zkušeného lektora si se všemi nečekanými problémy poradíte a dozvíte se, jaké nástroje při řešení potíží použít.
Z kurzu si odnesete spoustu užitečných rad, tipů a doporučení.
Věřte, že v tomto kurzu se nudit nebudete!

Pro účast na kurzu vám postačí webový prohlížeč a kvalitní připojení k internetu. Souboj bude veden na naší vzdálené ploše.

Výuka vzdělávacího programu u veřejných kurzů probíhá pro skupinky o velikosti 4 – 8 účastníků. Díky tomu je zajištěna maximální interaktivita s lektorem a prostor pro řešení individuálních dotazů účastníků.

V případě vedení souboje jen se svým vlastním týmem můžete využít uzavřeného zákaznického školení. Termín je pak stanoven po vzájemné domluvě s klientem.

• Praktické využití příkazu SELECT
    1. WHERE (více podmínek, LIKE, IN, BETWEEN)
    2. GROUP BY
    3. HAVING
    4. JOIN a MULTIJOIN
    5. PODDOTAZY
  • CREATE, ALTER, DROP
    1. vytvoření tabulky
    2. propojení tabulek relační vazbou
    3. přidání nového sloupce do již vytvořené tabulky
    4. odstranění tabulky a relace
  • INSERT, UPDATE, DELETE
    1. práce řádky
    2. naplnění dat nového sloupce daty z jiného zdroje
    3. mazání dat na základě referenční integrity
Základní znalosti jazyka SQL v SQL Serveru na úrovni kurzu SQL1
Jazyk SQL – základy dotazování a manipulace s daty v SQL Serveru (SQL1)
1 den (9:00hod. - 17:00hod.)
4 200,00 Kč (5 082,00 Kč včetně 21% DPH)

Reference

Školení pro mne bylo velmi přínosné, protože základy jazyka SQL byly vysvětleny velmi srozumitelně, takže už vím u mnoha věcí "co", "proč" a "jak". A zároveň jsem se dozvěděla spoustu nových věcí a "vychytávek", jak si práci zjednodušit a zrychlit, což velmi oceňuji.

Česká školní inspekce, Jana E.

Lektor

Lukáš Luska

Lukáš Luska se pohybuje v oblasti vzdělávání od roku 2011.
Své bohaté znalosti čerpá z odborné praxe především v oblasti marketingu, grafiky, designu a vývoje. Věnuje především analytice, práci s databázemi a v daných tématech také zájemce školí.

Jako lektora si jej účastníci především cení pro jeho komunikativnost a přirozený entuziazmus. Jeho nadšení a empatie mu pomáhají vcítit se do psychiky a potřeb účastníků kurzů a pomáhat jim v jejich seberozvoji.

Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., Michal P.
Jazyk SQL – praktické použití ( SQL1P)
"super procvičení získaných zkušeností z předchozích kurzů, škoda jen, že jsme nezvládli více než příkaz SELECT"
Continental Matador Truck Tires s.r.o, Tomáš V.
Jazyk SQL – praktické použití ( SQL1P)
"Školenie sa mi páčilo a bolo dobré na zopakovanie vecí ktoré som zabudol. Doplnil by som do zadaní malú napovedu aké dotazy môžu byť užitočné"
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group, Martin E.
Jazyk SQL – praktické použití ( SQL1P)
"Velice přínosné praktické procvičování příkladů, včetně upozornění na případné problémy či chyby v MS SQL."
Edwards s.r.o., Ondřej K.
Jazyk SQL – praktické použití ( SQL1P)
"Skoleni srozumitelne, prakticke, vedene zabavnou formou"
Edwards s.r.o., Pavel G.
Jazyk SQL – praktické použití ( SQL1P)
"Se školením jsem byl spokojený. Prakticky jsme procvičili materialy z předchozího teoretického kurzu. Lektor měl výklad srozumitelný."
PPL CZ s.r.o., Tomáš R.
Jazyk SQL – praktické použití ( SQL1P)
"Naprosto skvělý, energický, profesionální lektor. Velice trpělivý :) Moc děkuji. "
Martin Galaktionov, Martin G.
Jazyk SQL – praktické použití ( SQL1P)
"Velmi dobře strukturované a ucelené. Ideální na prohloubení znalostí získaných v úvodním kurzu SQL1."