Programování, Webové technologie

Kurz je určen JavaScript vývojářům a je vstupním předpokladem k tomu, aby mohli začít v budoucnu využívat některý z frameworků jako například Angular, React, apod.
V rámci školení se posluchači seznámí s využitím typové kontroly, využitím tříd, modulů rozhraní, laděním kódu a dalším.

Pro toto školení vzhledem k jeho specifičnosti v současné době nejsou vypisovány veřejné termíny. Primárně tento kurz realizujeme jako uzavřené firemní školení. V případě privátního kurzu na míru je níže uvedená osnova pouze inspirací. Finální obsah vzdělávání, jeho délka i termíny budou přizpůsobeny konkrétním potřebám a cílům účastníků.

Níže uvedená orientační cena na osobu je kalkulována v případě privátního školení pro 3-4 účastníky, a to při zachování standardní délky školení.

• Úvod do jQuery
  • Manipulace s kolekcemi
  • Výběr elementů, filtry, rodiče a potomci
  • Manipulace s DOM