Go - návrhové vzory (GO5)

Programování, Rust, Go, Julia

Máte už zvládnuté Go a jeho vlastnsoti, a rádi byste se podívali na návrh software? Go se neřadí mezi objektově orientované jazyky, protože nenabízí datovou dědičnoust. Na druhou stranu umožňuje definovat abstraktní rozhraní a na jeho základě postavený polymorfismus. Díky tomu můžete aplikovat většinu objektově orientovaných návrhových vzorů, ale i další zajímavé techniky.

Vyzkoušejte si známé a zavedené postupy ze světa objektově orientovaného programování a zajímavé alternativní přístupy. Go je v tomto ohledu velmi flexibilní, a tak bude vaším hlavním úkolem udržet v systému pořádek. Přijďte se pobavit, v čem se návrh aplikací shoduje s jinými jazyky, a kde má spíše smysl se odchýlit. Přineste si vlastní příklady a nápady k rozebrání.

KDO BY SE MĚL KURZU ZÚČASTNIT?

  • Programátor se zájmem o návrh software

Privátní školení a termíny na míru

Toto téma je možné zrealizovat pouze jako privátní, a to nejen formou uzavřeného firemního kurzu, ale také jako individuální konzultaci pro jednotlivce.

V případě kurzu na míru je níže uvedená osnova pouze inspirací. Finální obsah vzdělávání, jeho délka i termíny budou přizpůsobeny konkrétním vstupním znalostem, potřebám a cílům účastníků.

Cenovou nabídku vám rádi připravíme na základě vstupů zaslaných e-mailem nebo zadaných prostřednictvím poptávkového formuláře. Cena privátního školení vychází z náročnosti požadované obsahové náplně školení, časového rozsahu a celkového počtu přihlášených osob.

Lokalita, termín kurzu

Kontaktujte nás

Virtuálně se můžete přidat i ke školením ve výše nabízených lokalitách. Do poznámky v objednávce prosím uveďte „Připojím se virtuálně“

Náplň kurzu:

Skrýt detaily
Předpokládané znalosti:
N/A
Doporučený předchozí kurz:
Go - paralelní programování (GO4)
Časový rozvrh:
3 dny (9:00hod. - 17:00hod.)
Jazyk:
Česky