Excel – spojování dat z více tabulek za 1 hodinu (ICTWS6)

Specializovaná školení, Webináře

Konec ručního přepisování dat z více zdrojů! Na tomto kurzu vás seznámíme s 3 způsoby spojení dat z více zdrojů do běžných tabulek či kontingenční tabulky v MS Excel. S jednotlivými technikami vás seznámíme od samotných začátků, nemusíte se tedy bát, že byste neměli potřebné znalosti pro jejich pochopení.

Webinář proběhl v roce 2020, registrace byla ukončena

• Funkce VLOOKUP /SVYHLEDAT
  • Funkce INDEX a MATCH / INDEX a POZVYHLEDAT
  • Spojování dat z více tabulek do 1 kontingenční tabulky
    1. Vytvoření relací
    2. Zpřístupnění dat ze všech tabulek
1 den (13:00hod. - 14:00hod.)
,00 Kč ( ,00 Kč včetně 21% DPH)

ATLAS consulting spol. s r.o., Veronika Š.
Excel – spojování dat z více tabulek za 1 hodinu ( ICTWS6)
"lektor vše vysvětlovat jasně a pochopitelně, rychlost výkladu i ukazování jednotlivých kroků byla tak akorát, využíval možnosti zvýraznění některých částí, kdy by kurzor nestačil. V průběhu reagoval na dotazy či problémy účastníků a po skončení řešil i specifické problémy účastníků. Pro mě to bylo jedno z nejlepších online školení, určitě se zúčastním dalšího a budu dávat kladné reference kolegům. S pozdravem V. Š."