Dynamické filtrování a řazení v Excelu (ICTWS10)

Specializovaná školení, Webináře

Bez používání automatického filtru si práci se svými tabulkami v Excelu jistě neumíte představit. Svá data si vybíráte dle zadaného textu, omezujete výběr na určité číselné hodnoty, rozsah datumů či podbarvené záznamy. Ovšem mnohdy je zapotřebí vybraná data umístit do jiné oblasti, na jiný list či do jiného sešitu. Navíc by měl výběr reagovat na změnu počátečních kritérií filtru. I to vám Excel již dokáže splnit.
Poznejte možnosti pokročilého filtrování v Excelu v našem online webináři.

Registrace je otevřena do pondělí 29.3. 11:00. Den před webinářem budou přihlášeným rozeslány pozvánky s pokyny pro připojení.

Webinář proběhl v roce 2021, registrace byla ukončena

• Možnosti automatického filtru a filtrování pomocí průřezů
  • Použití rozšířeného filtru
  • Dynamické oblasti jako výsledek funkce (pro Excel verze MS 365)
  • Dynamické filtrování s využitím doplňku Power Query (pro Excel verze 2013 a vyšší)
1 den (10:00hod. - 11:30hod.)
,00 Kč ( ,00 Kč včetně 21% DPH)

Generali Česká pojišťovna a.s., Hana G.
"pěkně vedený kurz, "
Edwards s.r.o., Tereza L.
Dynamické filtrování a řazení v Excelu ( ICTWS10)
"Školení bylo příjemné a poučné. Lektorka vše vysvětlila. Celkově jsem s webinářem spokojená."
Edwards s.r.o., Ladislav T.
Dynamické filtrování a řazení v Excelu ( ICTWS10)
"Školení bylo pro mě velice přínosné. Pání lektorka velice poutavě přednášela. Za relativně krátky čas naučit takové množsví věcí považuji za velice přínosné (sám bych se to učil několikati mnohem déle). Fitry v excelu často využívám a tyto nabrané znalosti určitě zefektivní mou práci."
Edwards s.r.o., Zuzana K.
Dynamické filtrování a řazení v Excelu ( ICTWS10)
"Tento kurz byl diky lektorce opravdu vystizny, perfektne vysvetleny. Dekuji velice. Dekuji vam "
Siemens, s.r.o., Lucie S.
Dynamické filtrování a řazení v Excelu ( ICTWS10)
"Je bezva vidět, co všechno se dá dělat v excelu, nicméně za tak krátkou dobu člověk nemá moc šanci pochytit složité vzorce a jejich fungování. Osobně v praxi takové filtrování nevyužiji, ale jen dovědět se, že něco takového je a může fungovat, je důležité. Tedy děkuji. O funkci Průřez jsem nevěděla, tu myslím využiji."
HARTMANN - RICO a.s., Alena K.
Dynamické filtrování a řazení v Excelu ( ICTWS10)
"Absolvovala jsem školení s paní Kokojanovou již několikrát a vždy je pro mě velmi přínosné. Její přístup a znalosti jsou velmi profesionální. Děkuji za školení. Kalinová."
Veronika Otýpková, Veronika O.
Dynamické filtrování a řazení v Excelu ( ICTWS10)
"Rozlisne vychytávky, které jsem doposud neznala :)"
PHOENIX CONTACT, s.r.o., Ladislav K.
Dynamické filtrování a řazení v Excelu ( ICTWS10)
"Velmi srozumitelné, krok za krokem probrání obsahu kurzu."
ATLAS consulting spol. s r.o., Veronika Š.
Dynamické filtrování a řazení v Excelu ( ICTWS10)
"Paní Kokojanová byla velmi dobře připravena, její výklad je jasný, srozumitelný, logicky uspořádaný. Velmi oceňuji, že v průběhu výkladu sleduje chat s dotazy a reaguje na ně. Myslím, že nejen já, ale i další účastníci by ocenili, kdyby byl k dispozici záznam kurzu, protože bychom si tak mohli jednotlivé kroky znova projít a získané znalosti upevnit. Moc děkuji za vaši práci! "
P3 Logistic Parks s.r.o., Miroslav Z.
Dynamické filtrování a řazení v Excelu ( ICTWS10)
"Bylo to moc prinosne a vyborne zvladnute, tu dvojku jsem tam dal jen proto, abyste mi verili, ze jsem zvazil vsechny otazky zodpovedne..(;o) Dekuji!! Mirek Zanaska"
Milan Olšav, Milan O.
Dynamické filtrování a řazení v Excelu ( ICTWS10)
"Nemenil by som nič. Téma bola pre mňa úplne nová nepoznal som túto možnosť excelu v ohľade otázky nič mi nechýbalo. Možnosti dynamického filtrovania. Využiteľnosť dynamického filtrovania v praxi. Oceňujem veľmi dobrý prístup lektora najme trpezlivosť a ochotu. "
Východoslovenská energetika Holding a.s., Jana F.
Dynamické filtrování a řazení v Excelu ( ICTWS10)
"Na školení by som nemenila nič. Školiteľka úplne super - znalá problematiky, zopakovala postupy, ak niekto niečo nezachytil. Školenie ma rozhodne zaujalo, pútavé od začiatku do konca. Ďakujem."
Home Credit Slovakia, a.s., Daniela K.
Dynamické filtrování a řazení v Excelu ( ICTWS10)
"Je vidieť, že školiteľka je profesionál vysvetľuje zrozumiteľne."