Datová analytika v kontingenčních tabulkách za pomoci jazyka DAX pro začátečníky (ICTWS19)

Specializovaná školení, Webináře

Doplněk Power Pivot v rámci aplikace MS Excel nabízí možnost zpracovávat velmi rychle i data o velikosti více než 1 milion řádků a zároveň nad těmito daty aplikovat pokročilou analytiku za pomoci jazyka DAX, se kterým bychom vás v tomto workshopu rádi seznámili.

Praktické ukázky budou lektorem prezentovány v aktuální verzi Excel 365. Pro aktivní zapojení je vhodné mít k dispozici aplikaci MS Excel 2016 a novější.

Webinář proběhl 20.5.2022, registrace byla ukončena.

• Zpřístupnění doplňku Power Pivot a jazyka DAX
  • Možnosti ovlivnění chování kalkulovaných měr v kontingenční tabulce
    1. nastavení vlastního filtru
    2. zrušení filtru definovaného kontingenční tabulkou
  • Syntaxe jazyka DAX
  • Práce s kalkulovanými mírami v kontingenční tabulce
1 den (11:00hod. - 12:00hod.)
,00 Kč ( ,00 Kč včetně 21% DPH)

RUDOLF JELÍNEK a.s., Stanislav B.
Datová analytika v kontingenčních tabulkách za pomoci jazyka DAX pro začátečníky ( ICTWS19)
"Lektor dokázal ve všech třech školeních, kterých jsem se zúčastnil, srozumitelně demonstrovat rozšířené možnosti analytiky v Excelu. Děkuji. "
DEZA, a.s., Pavel Č.
"Dobrý den, I když se jednalo o 1 hodinový spot, pan Rozkošný předvedl profesionální výkon podle rozumně připravené osnovy s některými pro mě novými postřehy. "
Centrum pro regionální rozvoj ČR, Alena D.
"Bylo prezentováno to podstatné."
ŠkoFIN s.r.o., Dana G.
"Výborně zvolené příklady a příprava!"
ModusLink Czech Republic s.r.o., Markéta D.
"Se školením jsem velmi spokojena."