Centralizovaná správa počítačů (ICTWS29)

Specializovaná školení, Webináře

Instalace a aktualizace stolních počítačů nebo notebooků je nikdy nekončící a časově náročná činnost. Efektivní řešení této problematiky umožní věnovat se důležitějším úkolům. Pro usnadnění správy koncových zařízení je tradiční Virtuální Desktop (VDI) možným řešením, ale bývá většinou značně náročný na novou infrastrukturu a tím nebývá nákladově přívětivý. Řešení ceBox Workspace, tzv. Hybridní Virtuální Desktop – spojuje výhody centralizované administrace VDI a výpočetního výkonu klasických stolních počítačů nebo notebooků. Zní to zvláštně? Dost možná, ale představíme Vám řešení, které nevyžaduje masivní serverovou nebo cloudovou infrastrukturu, ale využívá výpočetní výkon stávajících počítačů a umožňuje komplexní monitoring a správu.

Francouzská IT společnost představí vlastní řešení ceBox Workspace, které spojuje výhody centralizované administrace VDI a výpočetního výkonu klasických stolních počítačů nebo notebooků.

Registrace:

Byla ukončena, těšíme se na Vás příště!

• Princip fungování řešení ceBox Workspace
  • Administrátorská konzole – demo ukázka administrace
    1. Hromadná správa počítačů a uživatelů
    2. Hromadné vzdálené aktualizace nebo patche OS/aplikací
    3. Monitoring CPU, RAM, HDD počítačů
    4. Vzdálený přístup na plochu uživatele
  • Možnosti využití řešení ceBox Workspace
  • Prostor pro dotazy
1 den (10:00hod. - 11:00hod.)
,00 Kč ( ,00 Kč včetně 21% DPH)
Jazyk:
Česky
O Lektorovi:

Tomáš Pácal
Během posledních 10 let pracoval pro jednoho z mobilních operátorů v ČR, na pozicích souvisejících s rozvojem ICT služeb u klíčových zákazníků. Podílel se na projektech od desktopové nebo serverové virtualizace až po řešení pro Průmysl 4.0. Nyní je součástí francouzské vývojářské IT společnosti skupiny WISPER a rozvíjí obchodní aktivity produktu pro bezserverovou virtualizaci a centralizovanou správu stolních počítačů a notebooků ceBox a komunikační platformu XiVO v rámci České republiky, Slovenska a Polska.

EKOM spol. s r.o., Jozef D.
Centralizovaná správa počítačů ( ICTWS29)
"Skolenie sa mi pacilo. Dobra bola aj ta prakticka ukazka. Je to zaujimavy produkt. "