C# – pokročilé (CNET4)

Microsoft, Programování

Kurz je určen pro středně pokročilé programátory. V kurzu jsou představeny některé méně známé koncepty C# a pokročilejší techniky programování v jazyce C#, sledování a optimalizaci výkonu aplikací. Kurz může být přínosný i pro programátory, kteří delší čas nepracovali s .NET platformou nebo nemají možnost si zkusit více, než jim jejich projekt v zaměstnání dovolí. Kurz obsahově vychází z .NET 6 a C# 10. Absolventi kurzu by měli být schopni např. zjistit paměťové a zátěžové chování své aplikace, určit problematická místa a popř. vylepšit výkon pomocí spanů. Na kurzu se předpokládá znalost C# z rozsahu základního a středně pokročilého kurzu.

Privátní školení a termíny na míru

Tento kurz nabízíme pouze jako uzavřené privátní školení. Obsah, délka a termíny kurzů budou vytvořeny podle vašich specifických potřeb. Specifičnost tohoto školení a nízký zájem jednotlivců neumožňuje pro tento kurz vypisovat veřejné termíny.

Cenovou nabídku vám rádi připravíme na základě vašich požadavků a cílů zaslaných e-mailem nebo zadaných prostřednictvím poptávkového formuláře. Cena privátního školení vychází z náročnosti požadované obsahové náplně školení, časového rozsahu a celkového počtu přihlášených osob.

Lokalita, termín kurzu

Kontaktujte nás

Virtuálně se můžete přidat i ke školením ve výše nabízených lokalitách. Do poznámky v objednávce prosím uveďte „Připojím se virtuálně“

Náplň kurzu:

Skrýt detaily
 • Pokročilá práce s kolekcemi
  1. Řazené kolekce
  2. Indexery
  3. Iterátory
  4. Události
 • Rady pro praktické programování
  1. Třídy, struktury, rekordy – kdy a jak je použít?
  2. Práce se spany
  3. Moderní přístupy k
  4. Paralelní programování
  5. Funkcionální prvky C#
  6. Direktivy kompilátoru
  7. Dekompilace knihoven, práce s IL kódem
  8. Monitorování výkonu aplikací
  9. Význam EditorConfig
  10. Prostředí Azure DevOps
  11. Asistovaná kontrola kvality kódu
  12. Možnosti vývoje platformy .NET
  13. Diskuze témat účastníků (možnost zkonzultovat konkrétní problémy z praxe s lektorem)
Předpokládané znalosti:
Znalost jazyka C#
Časový rozvrh:
2 dny (9:00hod. - 17:00hod.)