C# – pokročilé (CNET4)

Microsoft, Programování

Kurz je určen pro středně pokročilé programátory. V kurzu jsou představeny některé méně známé koncepty C# a pokročilejší techniky programování v jazyce C#, sledování a optimalizaci výkonu aplikací. Kurz může být přínosný i pro programátory, kteří delší čas nepracovali s .NET platformou nebo nemají možnost si zkusit více, než jim jejich projekt v zaměstnání dovolí. Kurz obsahově vychází z .NET 6 a C# 10. Absolventi kurzu by měli být schopni např. zjistit paměťové a zátěžové chování své aplikace, určit problematická místa a popř. vylepšit výkon pomocí spanů. Na kurzu se předpokládá znalost C# z rozsahu základního a středně pokročilého kurzu.

Tento kurz nabízíme pouze jako uzavřené privátní školení. Obsah, délka a termíny kurzů budou vytvořeny podle vašich specifických potřeb. Specifičnost tohoto školení a nízký zájem jednotlivců neumožňuje pro tento kurz vypisovat veřejné termíny.

Cenovou nabídku vám rádi připravíme na základě vašich požadavků a cílů zaslaných e-mailem nebo zadaných prostřednictvím poptávkového formuláře. Cena privátního školení vychází z náročnosti požadované obsahové náplně školení, časového rozsahu a celkového počtu přihlášených osob.

• Pokročilá práce s kolekcemi
    1. Řazené kolekce
    2. Indexery
    3. Iterátory
    4. Události
  • Rady pro praktické programování
    1. Třídy, struktury, rekordy – kdy a jak je použít?
    2. Práce se spany
    3. Moderní přístupy k
    4. Paralelní programování
    5. Funkcionální prvky C#