C# – Návrhové vzory (CNET3)

Microsoft, Programování

Účastníci kurzu se seznámí s návrhovými vzory (Design Patterns) Gang of Four (GoF) v kontextu jazyka C#. Jednotlivé návrhové vzory budou demonstrovány na vhodných úkázkách kódu.

Pro toto školení vzhledem k jeho specifičnosti v současné době nejsou vypisovány veřejné termíny. Primárně tento kurz realizujeme jako uzavřené firemní školení. V případě privátního kurzu na míru je níže uvedená osnova pouze inspirací. Finální obsah vzdělávání, jeho délka i termíny budou přizpůsobeny konkrétním potřebám a cílům účastníků.

Níže uvedená orientační cena na osobu je kalkulována v případě privátního školení pro 3-4 účastníky, a to při zachování standardní délky školení.

• Creational patterns
    10. Template Method
    11. Visitor
Znalost jazyka C#
C# – pro středně pokročilé vývojáře (CNET2)
10 800,00 Kč (13 068,00 Kč včetně 21% DPH)
Jazyk:
Česky

Leuze Engineering Czech s.r.o., Jan N.
C# – Návrhové vzory ( CNET3)
"Dojem ze školení mám velmi dobrý, školitel vše podal velice jasně a pružně reagoval na dotazy. Velkým přínosem bylo předávání zkušenosti z praxe od školitele"
Leuze Engineering Czech s.r.o., Dominik F.
C# – Návrhové vzory ( CNET3)
"Velice dobře na mě působily znalosti a chování lektora, jeho přístup byl skvělý, snažil se přizpůsobit všem i začátečníkům. Vše vysvětloval ideálně na konkrétních příkladech. Osobně bych si představoval více praktických ukázek, které by jsme programovaly přímo my. Celkově však přístup lektora a školení bylo velice přínosné, osobně jsem se dozvěděl spousty znalostí, byť asi všechny nevyužiji ve své práci, pochopil jsem i já k čemu jsou jednotlivé body, témata z workshopu. Celkově jsem z informacemi i přístupem školitele velice spokojen."
Safran Cabin CZ s.r.o., Alexandr B.
C# – Návrhové vzory ( CNET3)
"Školení bylo velmi zajímavé a přínosné."
Technodat, CAE - systémy, s.r.o., Jiří M.
C# – Návrhové vzory ( CNET3)
"Školení mi jednoznačně rozšířilo rozhled. Podání a vysvětlení lektora bylo velmi dobré. Jediné co bych vytknul byla snad jedině délka trvání kurzu. Věřím že toto téma by si zasložilo alespoň jednou tolik času pro lepší procvičení během kurzu"
PDS les s.r.o., Petr C.
C# – Návrhové vzory ( CNET3)
"vynikajuce; prisposobene poziadavkam skupiny; zazivny vyklad; profi uroven a velmi dobra odborna znalost (aj ohladom otazky mimo preberanu latku) urcite odporucim, ak bude komu :)"
PDS les s.r.o., Petr D.
C# – Návrhové vzory ( CNET3)
"S průběhem školení jsem spokojen, obzvláště bych pochválil operativní přístup lektora k našim aktuálním problémům."
PDS les s.r.o., Pavel K.
C# – Návrhové vzory ( CNET3)
"Ideální rychlost kurzu vůči potřebám, flexibilita témat, úprava témat aktuální situaci ve firmě."