Pokročilý vývoj v SQL pro MySQL/MariaDB (MYSQL3)

Databáze, MySQL

Kurz seznamuje účastníky s pokročilými vlastnostmi jazyka SQL v prostředí databáze MySQL. Cílem kurzu je naučit účastníky programovat a efektivně vývíjet aplikace postavené na MySQL databází.

Z důvodu dlouhodobě nízké poptávky po tomto školení nejsou v současné době vypisovány termíny pro veřejnost. Je však možné zrealizovat školení jako privátní, a to nejen formou uzavřeného firemního kurzu, ale také jako individuální konzultaci pro jednotlivce.

• Transakce
  • Vytváření trigerů
    1. Přehled, využití
    2. Syntaxe
Znalosti na úrovni základního kurzu MySQL1.
MySQL/MariaDB - úvod do jazyka SQL (MYSQL1)

Advantech Czech s.r.o., Jan O.
Pokročilý vývoj v SQL pro MySQL/MariaDB ( MYSQL3)
"Rád bych pana Lusku vyzdvihl jako vynikajícího lektora. Jeho výuka je záživná, vtipná a především ví, o čem mluví. Skvěle reaguje na jakékoliv dotazy. Správný člověk na správném místě..."
oXy Oshop s.r.o., Ondřej M.
Pokročilý vývoj v SQL pro MySQL/MariaDB ( MYSQL3)
"Super :)"