Python - Django: Webový backend (PYWEB1D)

Programování, Python

Programujete v Pythonu a rádi byste se pustili do webového backendu? Django je nejpopulárnější webový framework pro Python. Nabízí kompletní servis pro webové vývojáře a konzistentní strukturu vhodnou i pro větší projekty. Zároveň v něm lze velice pohodlně začít ihned tvořit. Přihlaste se na praktický workshop, ve kterém si vyzkoušíte všechno, co má takový správný webový projekt obsahovat. Naučte se tvořit webové projekty postavené na relační databázi a jednoduchých HTML šablonách.

Z důvodu dlouhodobě nízké poptávky po tomto školení nejsou v současné době vypisovány termíny pro veřejnost. Je však možné zrealizovat školení jako privátní, a to nejen formou uzavřeného firemního kurzu, ale také jako individuální konzultaci pro jednotlivce.

Níže uvedená orientační cena na osobu je kalkulována v případě privátního školení pro 4 účastníky.

• Webové technologie
    1. Webový prohlížeč
    2. Jednoduché dokumenty v HTML
    3. Základní stylování CSS