Python - Async IO: Korutiny v Pythonu (PYTH4)

Programování, Python

Ovládli jste všechny běžné aspekty Pythonu a chybí vám už jen asynchronní korutiny? Python nabízí možnost programování úloh zpracovávaných plánovačem v rámci jednoho programového vlákna. Spolu s knihovnou na zpracování asynchronní komunikace a událostí tak lze i v Pythonu programovat pomocí kooperativních úloh. Přihlaste se na praktický workshop, který vás provede od jednoduchých iterátorů a generátorů až po psaní asynchronních korutin. Naučte se psát programy založené na událostech a vícekrokových kooperativních úlohách. Vyzkoušejte si efektivní styl programování vhodný pro náročnější programátory.

Veřejné termíny pro toto školení vzhledem k jeho specifičnosti v současné době nejsou vypisovány. Tento kurz nadále realizujeme jako uzavřené firemní školení. V případě privátního kurzu na míru je níže uvedená osnova pouze inspirací. Finální obsah vzdělávání, jeho délka i termíny budou přizpůsobeny konkrétním potřebám a cílům účastníků.

Níže uvedená orientační cena na osobu je kalkulována v případě privátního školení pro 3-4 účastníky, a to při zachování standardní délky školení.

• Základy kooperativního programování
    1. Souběh událostí a úloh
    2. Souběžné zpracování bez vláken
    3. Asynchronní nástroje v Pythonu