PowerBuilder 2019 - New Features and Migration (SYB8)

Databáze, SAP Sybase

Společnost Appeon uvádí letos na trh novou verzi PowerBuilderu. Náš jednodenní workshop je určen vývojářům, kteří mají svoje aplikace napsané ve starších verzích Sybase PowerBuilderu a přemýšlejí, jak je dále rozvíjet a udržovat.
V rámci tohoto školení získáte informace o nových funkcích a možnostech, jak psát aplikace v PowerBuilderu 2019. Dozvíte se, jak udržovat a rozvíjet aplikace, které máte napsané ve starších verzích Sybase PowerBuilderu. Náš konzultant Vás formou praktických cvičení seznámí s možnostmi vývoje v PowerBuilderu 2019.
Školení je určeno pro stávající programátory v PowerBuilderu a je koncipován tak, aby představil nové vlastnosti, které přináší nová verze. Důraz je kladen na novinky, které umožňují v PB využívat moderních technologií (WS, REST, JSON, OAUTH, HTTPS).

Privátní školení a termíny na míru

Toto téma je možné zrealizovat pouze jako privátní, a to nejen formou uzavřeného firemního kurzu, ale také jako individuální konzultaci pro jednotlivce.

V případě kurzu na míru je níže uvedená osnova pouze inspirací. Finální obsah vzdělávání, jeho délka i termíny budou přizpůsobeny konkrétním vstupním znalostem, potřebám a cílům účastníků.

Cenovou nabídku vám rádi připravíme na základě vstupů zaslaných e-mailem nebo zadaných prostřednictvím poptávkového formuláře. Cena privátního školení vychází z náročnosti požadované obsahové náplně školení, časového rozsahu a celkového počtu přihlášených osob.

Lokalita, termín kurzu

Kontaktujte nás

Virtuálně se můžete přidat i ke školením ve výše nabízených lokalitách. Do poznámky v objednávce prosím uveďte „Připojím se virtuálně“

Náplň kurzu:

Skrýt detaily
 • PowerBuilder 2019 – představení jednotlivých edicí
 • Přehled nových funkcí PowerBuilder 2019
 • Změny v prostředí PowerBuilderu
  1. Napojení na source control systémy (SVN, GIT)
  2. Migrace stávajících aplikací do prostředí PowerBuilder 2019
  3. Automatizace překladu pomocí samostatného překladače PBC190.exe
  4. Nové targety pro aplikace
 • Vytváření „WEB enabled“ aplikací za použití
  1. HTTP klient
  2. PowerBuilder jako klient WS a REST služeb
  3. JSON
  4. PowerBuilder jako klient OAUTH standardu
  5. Šifrování a kódování dat (RSA, AES, DES, BlowFish
 • Nativní PDF
Předpokládané znalosti:
Základní počítačové znalosti.
Časový rozvrh:
1 den (9:00hod. - 16:00hod.)