Power BI pro pokročilé „na zkoušku“ (ICTWS14)

Specializovaná školení, Webináře

Umíte základy POWER BI, rádi byste se posunuli dále a váháte nad účastí na kurzu Power BI pro pokročilé - pokročilá analýza dat pomocí jazyka DAX?

Právě pro vás jsme přichystali malou ochutnávku tohoto kurzu, na které se dozvíte, jak řešit níže uvedené záludnosti spojené s kontextem výpočtu, které dokáží potrápit nejednoho samouka.

Forma výuky a další detaily

forma výuky

Workshop je realizován online formou v čase 9:30 – 10:30. Tempo výuky bude nastaveno tak, aby účastníci mohli paralelně probíraná témata sami zkoušet přímo na svých strojích. Praktické ukázky jsou prezentovány v aktuální verzi Power BI Desktop.

Účast na webináři je zdarma. Registrace je otevřena do pondělí 14.6. Pozvánku s pokyny pro připojení obdrží registrování účastníci den před zahájením webináře.

Webinář proběhl v roce 2021, registrace byla ukončena

• Práce s datovým modelem o více tabulkách
  • Typy filtrů
  • Práce s filtry nad sloupcem a celou tabulkou
Základy práce s nástrojem Power BI
Power BI - Efektivní analýza dat a reporting (PWBI1)
1 den (9:30hod. - 10:30hod.)
,00 Kč ( ,00 Kč včetně 21% DPH)